Zavrieť

Porady

Zablokovaný profil na Facebooku

Bezdôvodne.

Overenie som poslala a nič.

Pokúsila som sa založiť ďalší účet, aj ten je blokovaný.

Tak neviem. Robí to nejaký sprostý automat alebo nás terorizuje skupina privilegovaných facebooksákov?

Nikde som nenašla informácie, ak ma FB trestá(?) blokom, na ako dlho, či ako si spraviť nový účet bez nového mailu a telefonu....

Celé choré.
8 komentárov     zbaliť
veronikasad Ma ta zaco trestat?
misoft Napíšem po svojom: nie celé choré. Tí, čo sú na FB, začínajú byť chorí. Bez FB sa ani vy***ť nejdú.
Ten, čo nemá FB - ten je v pohode! Ja som v pohode!
ludmilaikov Asi nie si. Lebo: načo sa ozývaš? Nemáš s kým trepať ? FB funguje aj ako inzercia, génius.
buchač ludmilaikov (Dnes 16:58) FB funguje aj ako inzercia, génius.
====================
Hm...skús si pozrieť, či sa dá predať/kúpiť cez FB niečo, čo je pre tých dilinov nevhodné....napríklad zbraň.

Skús si ponadávať...skús sa správať nie podľa ICH kritérií.
Ja som dosť demokratický, ale čo je veľa, to je veľa.

Teraz je ten koroňa vírus...čo je dosť blbé.
Ale ak by kľakol FB, tak poniektorým by sa zrútil ich virtuálny svet - život...
misoft ludmilaikov (Dnes 16:58) Asi nie si. Lebo: načo sa ozývaš? Nemáš s kým trepať ? FB funguje aj ako inzercia, génius.
---------------------------------------------------------------
Už len tam sledovať inzerciu - no zbohom! Veď najviac podvodov (okrem podvodných e-shopov) je práve z FB!
A že nemám s kým trepať? To je skôr píš-čítaj, ale lepšie je "trepať" s niekým zoči-voči!
A niektorí pri***ní knihoksichti? Písať ešte aj o tom, ako sa vy*ral, aké mal veľké h*vn* - no čistý debilizmus.
marjankaj Niekto trepe na FB a niekto zase na porade. Nemáš to jedno?
ludmilaikov Ak nemáš čo povedať, mlč prosím.
korela Ja ti s odpoveďou síce teraz nepomôžem, ale asi pred mesiacom ma zablokoval Pinterest ???, vraj spamujem. Drvivú väčšinu uložených tém mám tajných. Pinterest mi v podstate slúži ako moje poznámky a spôsob relaxu, v PC nemám nič odkedy som pri výmene za nový o všetko prišla nie mojou vinou. Mohla som sa im ohlásiť, tak som im napísala. Neodpísali, ale po troch dňoch zapli.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Novy ucet s tym istym mailom a telefonom nezalozis, ked uz taky existuje - aj ked blokovany. Bezdovodne ta nezablokuju.
    Prestuduj si pravidla, co si porusila a pouzi standardne sposoby, ako sa odvolat ci odblokovat
    https://www.google.com/amp/s/m.wikih...ebooku%3famp=1

    Zablokovaný profil na Facebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.