Zavrieť

Porady

Zepter

Aky mate názor na značku Zepter?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    čo máš konkrétne na mysli, vyrábajú široké spektrum výrobkov od kozmetiky po kuchynský riad a biolampy.
    S prvým a posledným mám skúsenosti. Veľká spokojnosť

    dana

    Martinella je offline (nepripojený) Martinella

    Martinella
    hanar
    Aky mate názor na značku Zepter?
    Sú to vynikajúce výrobky, len žiaľ na naše pomery sú pridrahé. Inak mám od nich 2 hrnce a musím povedať, že je to naozaj iné. Kupovala som ich hlavne z dôvodu zdravšieho stravovania. Dá sa v nich variť aj bez oleja či soli, a jedlo má svoju prirodzená chuť. Hlavne mi chutí zelenina a zemiaky, ryža a hydina. Len nemusí to každý. Človek si musí zvykať na nové chute jeho obľúbených jedál. Môjmu manželovi to napr. nechutí. Neviem čím to je, ale je to tak. A potom sú dobré aj biolampy z ktorými mám skúsenosť viac menej od kamarátky, ku ktorej som chodila s malou aby mi ju nasvietila, keď sme mali zdravotné problémy. Len tak vyskúšať. A zdá sa že to pomáha. Ale našťastie nepotrebujeme to často a tak som sa ešte nerozhodla si ju kúpiť. Ale zvažujem to.

    hanar je offline (nepripojený) hanar

    hanar
    Ahojte všetci ak by niekto z Vás mal záujem 28. septembra 2006 je v Trnave festival Zepter. Je to všetko na pozvánku nie je problém ich zabezpečiť. Majte sa.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    ja mám kozmetiku a som spokojná
    (okrem šampónu - z toho mám strašne jemné a upadnuté vlasy)

    hanar je offline (nepripojený) hanar

    hanar
    Máte niekto o túto značku záujem. Sú teraz výhodné vianočné akcie. Ozvite sa! Okresy SI, SE, MA, MY, TT, TN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.