Zavrieť

Porady

DPPO, riadok 500 - chybové hlásenie

Ahojte, načítala som si DPPO za rok 2019, ktoré mi v marci skontrolovalo bez chyby a teraz mi vypisuje:

'r.500': má byť výsledkom r.400 - r.410, zaokrúhlený na eurocenty nadol (0.00), ak začiatok zdaňovacieho obdobia od 1.1.2020 zaokrúhľuje sa matematicky (0.00)

Mám tam nulu, lebo firma vykázala stratu. Viem že sa mení zaokrúhľovanie, ale tak ponúka mi to opraviť na 0.00 alebo 0.00. Uniká mi niečo?
Ďakujem za každý postreh
misoft Buď rada, že je to len taká prkotina. Horšie by bolo, keby tam chcelo zadávať číslice v arabskom formáte - viď stránky a formulár pre tie koronapríspevky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    jarka184 Dá sa, jasne. Len sa radšej vyhýbam chybovým hláseniam, ak je taká možnosť ???? Pekný deň
    jarka184 Nedalo mi, zavolala som na finančnú správu, o probléme vedia a riešia ho, Chybu na riadku 500 treba ignorovať, takže mala si pravdu

    DPPO, riadok 500 - chybové hlásenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.