Zavrieť

Porady

Vie mi niekto poradit ako sa zbavit duchov v dome?

mozno sa to bude niekomu zdat divne. No deju sa nam doma zvlastne veci. Dieta sa budi v noci s krikom, ukazuje na miesta kde nikto nie je.
6 komentárov     zbaliť
Mila123 nerob si srandu, inak koľko má dieťa rokov?
Sofi2018 Mila123 srandu si zial nerobim. Dieta ma 2 roky. A je dost vystraseny
Mila123 aj ja som matkou, a viem, že 2. ročné dieťa (prepáčte) nevie presne sa vyjadriť, informovať čo tam môže byť, vezmite si ho na čas k vám do postele, uvidíte, že takéto nočné strašenia prestanú.....je to bujná fantázia
korela ...iba k bujnej fantázii https://www.porada.sk/archive/index.php/t-173009.html
Sofi2018 Ja nechapem preco sa musia zapajat ludia a robit si srandu. Myslim si, ze stranka porada je tu z ineho dovodu. Treba si pozorne precitat co clovek pise a zapajat sa do tem ktorym sa clovek rozumie. Mozno keby ludia vedeli o tom viac nerobili by si srandu. Nevadi. Kazdy sme iny, kazdy veri niecomu inemu. Majte sa dobre. Ja verim, ze su pravidla a mozno by nebolo zle niekoho aj zablokovat.
avalik a co zaziva dieta cez den? ake ma podnety, zazitky, ako prebieha vecerne zaspavanie ... dieta spi samo v izbe?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    misoft To skôr ešte viac to decko.... zavolajú vyhánača duchov a decko bude zrelé do cvokhausu.

    Vie mi niekto poradit ako sa zbavit duchov v dome?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.