Zavrieť

Porady

Televízor Sony Bravia - problém s internetom

Zdravím, mám takýto problém. Televízor Sony KD-55XF9005 sa nechce pripojiť ku sieti ( ani cez kábel ani wifi). Len napíše , že problém s internetovým pripojením. To je ale v poriadku, iné zariadenia fungujú. Napríklad ale netflix na tv normálne funguje, youtube alebo iné apky ale nenačíta.
Maro5573 Mám ten istý problém čo vy a prišiel som kedy sa mi to stáva.Wifi šlo v pohode no po výpadku prúdu nastal ten problém tv sme dali do továrenských nastavení a už sa šlo pripojiť.Stalo sa mi to 2 krát čo mi vypadol prúd a vtedy sa nedalo pripojiť k wi-fi.Reset tv pomohol.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    michalgo Super, vďaka. Vyskúšam.
    Maro5573 Alebo čo som sa dopočul na jednom fóre skúste aj toto.Dajte nastavenia/nastavenia casu a datumu/a daj volbu pouzit cas zo siete...Potom chod do nastaveni Wifi v TV a odhlas sa zo svojej siete...po odhlaseni daj aj odstranit siet...No a poto.
    m sa nanovo prihlas....Mal som to presne ako ty...pridem z dovolenky a TV nic....na zahranicnom fore mi to poradili a fungovalo mi to na prvy sup.
    Toto som dnes skúsil a hneď ma prihlásilo takže to funguje mám tiež tv Sony
    ivka70 30.09.20 09:22 odstránil(a) z Porady

    Televízor Sony Bravia - problém s internetom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.