Zavrieť

Porady

Rúra na pečenie

Spodok rúry mi nepečie teplota len do150 stup,cesto je ako surové biele, bol opravár a povedal že je to ok.
Naposledy upravil Mária27 : 31.10.20 at 21:01
4 komentárov     zbaliť
ivka70 a mas aj nejaku otazku?
Tweety ale veď to je dobre, keď netečie, či?
Žabinka
evinacory Prepáčte až teraz som si prečítala že som napísala netečie, namiesto nepečie rúra, bola som naštvaná zaplatila som 121,EÚ za nič prišiel pozrel a odišiel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Žabinka alebo nový opravár?

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    za co uctoval 121eur? Taxa u podobneho mechanika je niekde medzi 10-35€/hodina + doprava 5-15€. Ked spodny ohrev evidentne nefunguje, treba reklamovat priamo pracu toho nechanika. Neplatit nic ine ako pripadny nahradny diel. Ak hovorime o elektrickej rure, tam je velmi jednoducha diagnostika, uplne vsetkych dielov ktore sa mozu pokazit, aj pre opravarov lajdakov a tak trochu predpokladam, ze si ju len neviete nastavit a zapli ste si len horny ohrev.

    Kedze cena novej rury zacina niekde okolo 200€, tak bud vymenil polovicu rury, alebo ze je to OK rozpraval tri hodiny?

    Mame malo informacii, ak pozadujete odpoved v otazke by mohlo byt uvedene aspon to co to je za ruru, kolko to ma rokov, a ci niekedy piekla spravne. A uplne najviac by ma zaujmalo, co sa stane ak zapnete vyhradne iba spodny ohrev. Ak vobec nic, tak viete kde je chyba a mal by aj kazdy opravar vediet a ak hreje, tak opravar mal pravdu.
    Naposledy upravil jelalim : 01.11.20 at 21:53

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.