Zavrieť

Porady

Kde nájdem výkazy k opatreniu 3B za oktober?

Ahojte. Na stránke pomahameludom.sk som tie výkazy nenašla tak ako po minule mesiace. Vidím že stránka je upravená a menili sa aj sumy príspevkov. Budú sa výkazy podávať nejako inak? Kde ich nájdem prosím?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    všetko máš vysvetlené na stránke - lepšie treba pohľadať
    https://www.slovensko.sk/sk/detail-s...Code=ks_339590
    - v podstate aj pre výkaz (prikladám), aj pre žiadosť(priložila Enyma) platí to isté .. na slovensko.sk
    Naposledy upravil Katy a R : 27.11.20 at 19:07
    rennka Aha, takže výkaz je priamo v el schránke? Asi bude predefinovaný, ano?
    Ďakujem
    scorp Dnes som sa prihlásil. Nič som také nenašiel. Klasicky výkaz iba ako príloha. Ak som sa mýlil, prosím o bližšie vysvetlenie.

    Hoplá! Nastal omyl. Nesprávne som informoval: Úvodná obrazovka sa javila rovnako, ale po pokračovaní bolo potrebné zadať informácie o žiadateľovi atď. Ešte som výkaz nepodával, (čakám na šéfa).
    Nie som si istý, či sú zapracované všetky väzby a kontroly. Vie niekto bližšie o to informovať ?
    Prosím ešte raz o prepáčenie za chybnú informáciu.
    rennka Enyma, myslela som výkaz, nie žiadosť. Tú už máme dávno, ale hľadám formulár výkazov
    kn-alka Sú tam aj výkazy, stačí prehľadať, alebo sa k nim dostaneš cez pomahameludom.sk

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Tým pádom, že na stránke pomahameludom.sk nie je výkaz, tak som zvolil postup: Výkaz z predch. obdobia 09/2020 som upravil. V exceli to nie je žiaden problém. Zmenil sumu na potrebnú-výpočty sú v skrytých stĺpcoch. V podstate ide o celkovú sumu príspevku, takže dá saj manuálne...
    Vychádza mi z toho len toto, že niekto zabudol pomáhať.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kn-alka prečo by tam nemal byť výkaz? a toto je teda čo?:
    https://www.slovensko.sk/sk/detail-s...Code=ks_339590
    scorp Povedal som hoplá a za nesprávnu informáciu som sa vyššie ospravedlnil. Úvodná obrazovka sa javila ako v minulosti, dokonca poznámka - pripojiť.
    Idem podávať výkaz, uvidím. Ešte raz sorry...
    scorp Mno, podal som. Tvári sa to múdro, ale prečo tam ostala možnosť: Nahrať prílohu z počítača ???

    Pokojne stačilo dať úvodnú vetu, že sa niečo zmenilo a stručné info.

    Otázkou je, či príloha v tvare pdf by bola akceptovaná (čo som samozrejme neskúšal)
    kn-alka pokiaľ viem, podáva sa xml súbor, nie PDF
    dagmar1962 Nečakáte s výkazom až pošlú dodatok k dohode?
    kn-alka ja som poslala už všetkým a až len teraz začínajú zvolávať živnostníkov, aby išli podpísať dodatky
    rennka kn-alka, už som to našla, časť výkazu som aj vyplnila (celý som nevypĺňala, lebo teraz nám to nevychádza, chcela som len odskúšať ako to funguje) ale aký xml súbor myslíš? A tiež nerozumiem akú prílohu tam poslať,,,
    kn-alka nie je tam žiadna príloha, to len ak si vypočítaš výkaz ale chceš zaslať neskôr, tak si ho najprv uložíš v xml a potom načítaš xml a podáš
    scorp Zbytočná komplikácia. Moja skúsenosť: zo mzdového programu sa vygeneroval súbor s príponou csv. Pri podávaní výkazu online je možnosť zadávať zamestnancov manuálne alebo import - a to práve zo spomínaného csv. A je to hotové.
    rennka Ďakujem
      zbaliť

    Kde nájdem výkazy k opatreniu 3B za oktober?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.