Zavrieť

Porady

Ako overujete zostatky na daňových účtoch s DU?

Konateľ poplietol príkazy na úhradu odvodov a daní asi 3x v roku a ešte k tomu sa to snažil sám napraviť, tak pouhrádzal zas niečo, medzitým DU vydal rozhodnutie o použití preplatkov, tak mi nič nesedí. Ide o tri firmy. Konateľ doniesol len potvrdenie o stave účtu, ale to je málo. Pls, musí DU vydať saldokonto za požadované obdobie Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Bolo potrebné zaúčtovať použitie preplatkov podľa rozhodnutia DÚ. Kedže ti nič nesedí, asi toto nebolo zaúčtované, či?
    Benko Všetky doklady boli zaúčtované, ale pošta chodí na konateľa, neviem či sú to všetky papiere. A čísla, ktoré mi ostávajú sa nedajú k ničomu priradiť. Preto som myslel, že saldokonto alebo iná zostava z DU by pomohla, aby bolo rovnako účtované.
    Tweety Skús sa obrátiť na správkyňu a požiadaj o zaslanie listu, v ktorom sa rozhodlo o preúčtovaní ešte raz. Ak dovtedy všetko sedelo, potom problém bude tam. Vytlač si účty a porovnaj s priznaniami....

    Ako overujete zostatky na daňových účtoch s DU?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.