Zavrieť

Porady

pandemická PN, OČR

Pandemické PN a OČR zamestnanci hlásia zamestnávateľovi telefonicky alebo mailom. Podľa toho sme dopĺňali do dochádzky. Dochádzka slúžila ako podklad pre spracovanie výplat. Dnes som si kontrolovala register soc. poisťovne, ktorý zverejnili od 1.1.2021 a zistila som, že dátumy PN, ktoré hlásili zamestnanci sa nezhodujú s vylúčenými dobami, ktoré sú uvedené na stránke soc.poisť. Čo mám urobiť? Je nutné spätne opravovať mzdy, následne výkazy, aby sedel počet dní PN so soc. poisťovňou? Tiež nebudú sedieť hromadné oznámenie ZP. Určite viacerí máte taký problém. Čo s tým?
Mila123 opraviť aj MV do SP a aj ZP, nielen oznámenie ale i MV...... opravujeme aj my, proste všetci
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    FERONA je offline (nepripojený) FERONA

    FERONA
    My to tiež stále nevidíme na stránke - k zamestnancovi vidím len prerušenia, ak sme nejaké nahlasovali aj staré roky, ale vylúčenia nevidíme žiadne.
    zuzana Veď presne, aj my to tam zatiaľ nevidíme, v Sociálnej poisťovni mi pani povedala, že už to majú zverejnené na stránke.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.