Zavrieť

Porady

V ktorom uznesení/vyhláške nájdem vetu o nariadení homeofficu od 8.2. 2021 ?

Prosím o pomoc, nemôžeme nikde nájsť to, čo hovorill Krajniak na tlačovke , že zamestnávateľ je povinný nariadiť homeoffice od 08.02.21. Potom aj hovoril, že to bude inšpektorát práce kontrolovať. Hľadáme v uznesení 77, vyhláškach UVZ , ale nenachádzame... V Covid automate v znení platnom od 2.2.21 je riešená regionálna úroveň . tzn ak je okres čierny, tak vtedy je nariaďovanie homeoffice. Ale Krajniak to interpretoval na celé Slovensko, že povinný homeoffice. Prosím kto vie kde to nájdem? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    kvjetecko Toto som našla, ale v covid automate je napísané, že sa riadi podľa epidem. sit. v regióne a tzn neplatí, že celé Slovensko malo mať nariadený homeoffice. Hľadám kontrétne ustanovanie, kde je napísané že zamestnávateľ je povinný nariadiť homeoffice - celoslovensky. Nie oprávnený, ako je to v 250b ZP.
    veronikasad Napíš dotaz na NIP
    kvjetecko nie, tam to nie je, v celej čiastke 19, kde sú vyhlášky 41-47 sa nachádza homeoffice len v č. 43 - kde RUVZ v Nitre nariaďuje homeoffice - ale keďže je to RUVZ Nitra, tak to platí len pre Nitru. V č. 47 nie je o tom nič.
    ivka70 ja neviem, ale je tam zakaz vstupu do prevadzok ... necitala som vsetko ,ale nie je to tam "schovane"?

    V ktorom uznesení/vyhláške nájdem vetu o nariadení homeofficu od 8.2. 2021 ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.