Zavrieť

Porady

Fakturacia pocas Pn

Dobry den neviem ci to pisem sem spravne ale spytam sa !idem sa spytat !Som zivnostnik a som teraz este na Pn a idem ju ukoncit za par dni a musel som spravit bohuzial nejaku pracu ktora sa nedala odlozit a potrebujem to vyfakturovat !!moja otazka znie ci mozem fakturovat aj pocas Pn ?dakujem lebo nie som si isty podla mna by som nemal ale spytam sa vas?dakujem za odpoved ak mi poradite
4 komentárov     zbaliť
Mila123 pracovať nesmiete, ale fakturovať nie je zakázané (môžu pracovať miesto Vás aj vaši rodinní príslušníci, kt. sú dôchodk. poistení, alebo to môže byť aj subdodávka) .....
veronikasad v akej oblasti podnikáš ?
Lukass26 Viete co v stavebnictvo pracujem ale da sa povedat ze to zamna spravil kamarat a ja som bol len ako dozor az to napisem spravne ako to bolo !a ja ako zivnostnik to musim vyfakturovat ci teda mozem
veronikasad Fakturovať môžeš, ale na stavbe si asi ani ako stavebný dozor liečebný režim nedodržal ... Kamarát nie je tvoj rodinný príslušník, ktorý môže pracovať bez zmluvy a prihlásenia v SP.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Počas PN živnostník môže fakturovať, ale musí dodržiavať liečebný režim ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.