Zavrieť

Porady

paragraf dve hodiny

Dobrý deň zamestnanec nebol 2 hodiny v práci má paragraf-vyšetrenie u lekára sa má počítať na dni nie? zadať mu vo vyplate pol dňa vyšetrenie u lekára a dve hodiny k tomu?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nie, paragraf sa pocita na nevyhnutne potrebny cas na osetrenie alebo vysetrenie, to moze byt aj pol hodiny.
    Vo vyplate mu zadas 2 hodiny navsteva lekara a zvysok dna ako odpracovany cas. Tak ako ma evidenciu pracovneho casu za ten den.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maja32 takže mu zadam len dve hodiny a keď dosiahne 56 hodin návštev lekara ma 7 dni vyčerpané paragrafy? lebo potom môže mať aj napríklad 10 dní návštevu v roku u lekára po 5 hodín ale zmestí sa do 56 hodín,len prekročí počet dní? ja účtujem Olympe, ked zadam 6 hodin a vyznačím v pracovnom kalendári ktorý deň program mi automatikcy naodi 0.75 dňa
    ivka70 Tak ako pises, moze 28x navstivit lekara po 2 hodinach.
    To, ze ti to program zaokruhluje na casti dna je ok, 6 hodin z 8 hodinoveho dna je 0,75 dna, 2 hodiny budu 0, 25 dna.
    dmc 28 x po 2 hodinach ? nieje to nahodou max 7 navstev lekara ?
    veronikasad Nie je, narok je na 7 celodennych vysetreni. Kratšie casy sa spocitavaju...
    dmc uz som to pochopil - precital zakon....ide vlastne o pocitanie casu a nie pocitanie navstev. Vdaka za rozšírenie vedomosti
    maja32 Ďakujem za pomoc všetkým
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.