Zavrieť

Porady

Dovolenka po RD-odvody

Dobry den. Chcela by som vediet kde robim chybu. Zamestnanec 1 den dovolenky po RD , ostatne preplatená a ráta mi to iba odvody do ZP a iba úrazové poistenie. Nemalo by to rátať aj z tej náhrady za 1 den dovolenky ? Dakujem velmi pekne.
Naposledy upravil mayuška : 11.05.21 at 10:07
89519C13-0FE8-4C22-AAA1-E76FA6E36ABA.jpg  
5 komentárov     zbaliť
ivka70 a ukoncila si jej RD a prihlasila spat do poistovni? Inak, preco tam ma to npelatene volno? ktory je to mesiac a ktore dni je RD, neplatene volbno a dovolenka?
mayuška ano, ukončila som RD a aj opať prihlasila..ona mi neskoro nahlasila ukončenie RD a vyslovne chcela len Neplatene a 1 deň dovolenky...ostatná sa preplatila... neviem, prečo mi to takto rata
ivka70 Ktore to boli dni? a na NV si ju tiez prihlasovala a odlhasovala ... ako to mas v programe? odhlasky a prihlasky si robila cez SW?
mayuška 8.1.ukončenie RD , 9.1-7.2.2021 NV , 8.2. Dovolenka 1den a ukončenie PP
...len teraz mi pani zo sociálnej volala ze nemame zaplatené odvody z toho jedného dňa, len úrazové ...tak hľadám kde nastal problem
A nemozem na to prist
Mila123 akým programom spracúvavate mzdy? pretože ak mala 08 02 2021 D a aj v ten deň skončila PPV a mala ešte nejaký zostatok dovolenky (čo mala ako uvádzate) tak jej musíte za ten jeden deň - predpokladám, že bude mať max. VZ pre SP (max. VZ mesačný / 28 dní v mesiaci február 2021).....teda opravujete sa....matke ešte stále nepriznali PvN - predpokladám, že tento jeden deň sa preto takto preplácal...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Dovolenka po RD-odvody

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.