Zavrieť

Porady

Brigáda

Dobrý deň, chcem sa spýtať
Ako brigádnička som prišla na personálne oddelenie kde som si prevzala papiere na prehliadky k lekárovi. Tie prehliadky som absolvovala. Prišla som o 3 dni na personálne kde mi povedali, že ma nezoberú lebo riaditeľka povedala, že nemôžu kvôli opatreniam zobrať brigádnikov. Čo mám teraz robiť keď za prehliadky som zaplatila 60€. Ako dostanem od nich peniaze.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 to co bolo za specialnu prehliadku? vstupna a vystupna prehliadka v suvslosti s povolanim stoji tak cca. 10 eur?
preco si na nu isla pred podpisom zmluvy?
tarabova09 Vstupná prehliadka na prácu s bremenom v 2.skupine 42,00€ + potom hygienická prehliadka + zdravotnícky preukaz
Keď som tam prišla mi dali papier, že má predbežné prijímajú. Keď si spravím prehliadky tak ma príjmu ako brigadničku. A v ten deň čo som išla podpísať zmluvu tak povedali, že brigádnikov neprijímajú
ivka70 Zdravotnícky preukaz je tvoj, ten ti zamestnávateľ nepreplatí, ani keby ťa prijal. Ten platí aj na prácu unineho zamestnávateľa.
Neviem, či je špeciálne na práce s bremenom, ale klasická vstupná prehliadka to asi tiež nebude.
Hold, podmienky preplatenia si treba dohodnúť skôr.
willma práca s bremenami je špeciálna, rovnako ako nočná práca a ešte zopár ďalších - za 10€ to väčšinou robia tak, že dajú razítko bez ďalších rečí a vyšetrení - lenže rozsah vyšetrení je stanovený vo Vestníku MZ a skutočne všetko niečo stojí - takže 60€ je ešte celkom primeraná suma.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.