Zavrieť

Porady

súkromná lekárka - liečenie

Dobry den, robim uctovnictvo sukromnej lekarke - ma zalozenu sro a je v nej zamestnana na hlavny prac.pomer. Lekarka ma ale silnu alergiu, cim ma oslabenu imunitu a po stretnuti s urcitymi infektami velmi lahko ochorie. Kedze je to prakticka lekarka, chodi k nej vela ludi s virusmi, voci ktorym musi byt odolna. Ma moznost ist na liecenie, ktore asi bude trvat min. 3 mesiace a ktore ZP nepreplaca, takze si to bude musiet cele hradit sama. Mohlo by ist zaplatenie uvedeneho liecenia do danovych vydavkov? Prosim poradte mi, neviem sa rozhodnut, ci by to mohlo byt obhajitelne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jana87 je offline (nepripojený) jana87

    jana87
    Dakujem za odpoved, len ako to mam vysvetlit tej lekarke? Ide o to, aby mala imunitu, ktoru ked nema, tak prichadza o prijem. Myslite, ze by to urcite nemohlo ist do nakladov?

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    Určite nie pretože aj ja keby som chcela ísť na liečenie napr. pracujem v obchode a idem na liečenie na chrbticu , tiež moje príjmy budú menšie len PN a kde si mám uplatniť výdavky na liečenie. Jednoznačne do nákladov nie. To je môj názor.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ja si myslim, ze ak pani doktorka trpi takymto neduhom, mala by pouvazovat o zmene pracovneho prostredia. Tiez by som liecenie do danovych nakladov nedavala.

    Barbora.B je offline (nepripojený) Barbora.B

    Barbora.B
    Navrhni jej príspevok zo SF, aby to mala o niečo lacnejšie. Ale celé liečenie by som do nákladov určite nedávala. To by si potom mohol dať do nákladov naozaj každý, kto prichádza o svoj príjem tým, že je na liečení - aj keby mu trebárs nič nebolo.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    teda poviem ti ja by som bez jedla zomrel a to by som prisiel o ine kusisko zisku. a tiez si nemozem davat vsetko jedlo do danovych vydavkov, to mozes odkazat na porovnanie doktorke.....

    súkromná lekárka - liečenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.