Zavrieť

Porady

Dovolenka

Zdravim, nastupil som do prace v mesiaci 7/2006 a mam trojmesacnu skusobnu dobu. Do konca roka mam teda narok na 10 dni dovolenky (aj za skusobnu dobu) alebo len na 5 dni dovolenky (za skusobnu dobu nie)? Dik za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Na 10 dní ak si nastúpil 1.7. a za predpokladu, že budeš pracovať do konca roka.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    slawec
    Zdravim, nastupil som do prace v mesiaci 7/2006 a mam trojmesacnu skusobnu dobu. Do konca roka mam teda narok na 10 dni dovolenky (aj za skusobnu dobu) alebo len na 5 dni dovolenky (za skusobnu dobu nie)? Dik za odpoved
    Ak boli počas skúšobnej doby dni odpracované, zaratávajú sa do splnenia podmienky nároku na dovolenku.

    bazil je offline (nepripojený) bazil

    Vesely chlapak bazil
    Prosím Vás nájdem niekde v zákonníku práce alebo inej vyhláške ako sa zaokrúhľuje dovolenka? Ak má zamestnanec totiž nárok na 20 dní dovolenky a nastúpil 1.3.06 tak do konca roka by mal mať nárok na 17 dní dovolenky. Mzdárka to ale vyrátala takto : 25/12 = 1,666 tu to ale ona zaokrúhlila na 1,5 dovolenky akože na mesiac a krát 10 mesiacov za odpracovanú dobu´= 15 dní dovolenky. Veď zase ošklbala zamestnanca o dva dni dovolenky! Ohradil som sa ale mzdárka povedala že nech jej vyvrátim jej spôsob prerátania. Ako, poradíte?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    bazil
    Prosím Vás nájdem niekde v zákonníku práce alebo inej vyhláške ako sa zaokrúhľuje dovolenka? Ak má zamestnanec totiž nárok na 20 dní dovolenky a nastúpil 1.3.06 tak do konca roka by mal mať nárok na 17 dní dovolenky. Mzdárka to ale vyrátala takto : 25/12 = 1,666 tu to ale ona zaokrúhlila na 1,5 dovolenky akože na mesiac a krát 10 mesiacov za odpracovanú dobu´= 15 dní dovolenky. Veď zase ošklbala zamestnanca o dva dni dovolenky! Ohradil som sa ale mzdárka povedala že nech jej vyvrátim jej spôsob prerátania. Ako, poradíte?
    Je to iba v komentároch k ZP, ale správny nárok na dovolenku bol 16,5 dňa. 20/12*10 tj. 16,666 a to po zaokruhlení je 16,5 dňa.

    Olgica je offline (nepripojený) Olgica

    Olgica
    bazil
    Prosím Vás nájdem niekde v zákonníku práce alebo inej vyhláške ako sa zaokrúhľuje dovolenka? Ak má zamestnanec totiž nárok na 20 dní dovolenky a nastúpil 1.3.06 tak do konca roka by mal mať nárok na 17 dní dovolenky. Mzdárka to ale vyrátala takto : 25/12 = 1,666 tu to ale ona zaokrúhlila na 1,5 dovolenky akože na mesiac a krát 10 mesiacov za odpracovanú dobu´= 15 dní dovolenky. Veď zase ošklbala zamestnanca o dva dni dovolenky! Ohradil som sa ale mzdárka povedala že nech jej vyvrátim jej spôsob prerátania. Ako, poradíte?
    No, rátala to asi 20/12 = 1,666 x 10 = 16,6666 a mal by mať 16,5 dní dovolenky do konca roka 2006.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Marti.ka
    Podľa mňa sa dovolenka za kalendárny rok alebo jeho časť zaokruhľuje matematicky na pol deň. Ak ide o dovolenku za odpracované dni, tam sa nezaokruhľuje. Za každých 22 odpracovaných dní 1 deň dovolenky. Napr. za 21 odpracovaných dní nevznikne žiadna dovolenka.
    Podľa §105 vznikne nárok na dovolenku v dĺžke 1/12 za každých 22 odpracovných dní. Čiže pri 20 dňoch je to 1,5 dňa.

    miriza je offline (nepripojený) miriza

    miriza
    Pracovníčka nám nastúpila do zamestnania 4.8. 2006 a odišla 11.9. 2006 program mi hodil nárok na 6,5 dňa dovolenky čo je teraz z tou dovolenkou , ktorá jej ostala teda 6,5 dňa a pracovníčka už nerobí?

    Katka29 je offline (nepripojený) Katka29

    Katka29
    Akosi Ti to podľa mňa zle vypočítalo. Predsa za niekoľko odpracovaných dní nemôže jej vzniknúť nárok na 6,5 dňa dovolenky.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    miriza
    Pracovníčka nám nastúpila do zamestnania 4.8. 2006 a odišla 11.9. 2006 program mi hodil nárok na 6,5 dňa dovolenky čo je teraz z tou dovolenkou , ktorá jej ostala teda 6,5 dňa a pracovníčka už nerobí?
    Má nárok len na 1,5 Program ti vypočítal nárok do konca roka.

    miriza je offline (nepripojený) miriza

    miriza
    Ja viem, že do konca roka ale čo so zvyšnými 5,5 dňami. To prepadne alebo jej to mám preplatiť?

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    miriza
    Ja viem, že do konca roka ale čo so zvyšnými 5,5 dňami. To prepadne alebo jej to mám preplatiť?
    Nie preplatiť! Ani jej nemôžu prepadnúť keď na ne nemá nárok. Robí to nejaký problém v programe? Nedá sa to tam nejako upraviť? Nie je smerodatné čo je v programe.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    miriza
    Ja viem, že do konca roka ale čo so zvyšnými 5,5 dňami. To prepadne alebo jej to mám preplatiť?
    Ak pracovníčka odpracovala 22 dní , má nárok na 1,5 dňa dovolenky. Ak ju nečerpala, má nárok na jej preplatenie. Neviem v akom programe robíš mzdy , ale v MRP sa dá nárok na dovolenku opraviť. Skús si zadať správny počet dní a tých 1,5 dňa jej preplať v septembrovej , alebo potom v októbrovej výplate.

    miriza je offline (nepripojený) miriza

    miriza
    Robím v Olympe a presne tak to chcem urobiť teraz v septembrovej výplate jej preplatím 1,5 dňa dovolenky a basta.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.