Zavrieť

Porady

Reflux

Dobry de prajem, mam taky problem uz cca 4 roky. Mal som velke psychicke vypatie po smrti babky, na ktoru som bol naviazany, dotoho podnikanie az ma to zlozilo.. beriem 2 roky ad avsak psychosomaticke problemy mam stale. Zmenil som povolanie a som kludny stastny ale pred 3 rokmi sme popili domacu palenku a zacal ma velmi boliet zaludok a zistili mi a hafici vredy a aftyv zaludku , preliecili ma a bolo dobre .. z histologie vsetko v poriadku. No potom sa to este opakovalo viac krat a nasledna gastroskopia neukazala nic vsetko bolo zahojene ale ze mam schudnut lebo mi tlaci tuk na zaludok a z toho mam kyselinu. Teraz cca tyzden znova to mam , zatial na hadicu nechcem ist
Dal som si dereflin co mi napisali naposledy a uvidime . Vracia sa mi kyselina do ust a ja uz neviem ci to je od psychiky alebo mozem
Mat hiatovu herniu(minuyl rok som nemal).. uz som zufaly . Ma niekto podobne skusenosti? Gastrac kodkedy vie ze som bral antidepresiva tak automaticky vsetko hadze na psychiku ale ja sa citim uz psychicky v poriadku vsetko sa zmenilo na lepsie dokonca cele leto som nemal ziadne problemy..ma niekto podobne. ? Dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 14.11.21 at 13:14
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Kompletne zmeniť stravovanie. Nielen zloženie stravy, ale aj časovanie. No keď čítam "sme popili domácu pálenku" tak to asi nebude reálne.
    Príspevok zbalený
    spam
    kopretinka vymazala som email a tel.číslo,tu sa radí verejne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.