Zavrieť

Porady

REFLUX Pažeráka A BOLESTI pod hrudnou kosťou

Ahojte mám Reflux + dieta prísna , a mávam časté,,pravidelne celi den,, bolesti pod hrudnou kosťou viete mi poradiť prípadne aké máte vy skusenosti?Chcem sa vás ako ste zmenily stravu ,pripadne ake čaje pijete ja čaje Rumančekovy občas žihlavovy sipany a zeleny čaj, rano probioticky jogurt plus ovsene vločky,obed ako kedy postupne po troche rybi v oleji plus bageta špaldova samozrejme nie čerstve žiadne pečivo a biele vôbec nejem a co vy?liečim sa cca 3 mesiac..Dakujem
Naposledy upravil johny06 : 29.06.14 at 20:05
Anik pažeráka?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    johny06 DAKUJEM

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    ak je to reflux pažeráka verím, že máš riadne bolesti, koniec koncov všetky bolesti neskutočne znepríjemňujú život. K refluxu sa Ti neviem vyjadriť, ale na tie bolesti
    skús keď sa Ti začínajú ihneď začať pomaly piť vodu, alebo čaj toto bola jediná vec, ktorá mne osobne pomáhala a pomáha doteraz.
    S tou dietou sa Ti nevyjadrím nechcem Ťa zavádzať. Ja mám už 17 rokov achaláziu pažeráka a pritom boli a sú dosť kruté bolesti. Akútne pomáha len tá tekutina odporúčam vyskúšať. Daj vedieť či to aj Tebe pomôže.
    Naposledy upravil Anik : 29.06.14 at 20:11
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    johny06 AHOJ TAK PIJEM POMALI AJ VODU TICHU..MINERALKU..a teraz skusam aj repikový čaj zatial nič nepomáha...a vám?
    Anik tú vodu som myslela tak, že keď sa Ti začínajú bolesti tak vtedy máš začať piť. Zaberá mi to ihneď. Ani žiadne lieky mi nato nepomáhajú. Ak tie bolesti už boli veľmi časté zabrala len algifenová injekcia.
    Skús to keď bolesti začínajú.
    johny06 Ahoj trochu tá voda pomáha len minimálne..zaberá..dieta je riadna zatiaľ nezaberá...aké máte vy skusenosti?dakujem
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Zial, moja 80 rocna tetuska trpi tymto refluxom Drzi velmi prisnu dietu, konzumuje prevazne kasovitu potravu,. ked zje nieco nevhodne, ma silne bolesti a musi púokrm vydavit. Ona tym trpi uz roky, nic ine, ako dieta jej nezabera.
    johny06 aj tabletky ma nejaké?

    REFLUX Pažeráka A BOLESTI pod hrudnou kosťou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.