Zavrieť

Porady

MS Office Outlook 2007 neotvorí hypertextové odkazy

Zdravím, MS Outlook mi prestal otvárať hypertextové odkazy. Skúšal som kadečo, ale nič som nevyriešil. Vie niekto poradiť ako na to? Vopred ďakujem.
Aj keď snaha bola, neporadil nikto, napriek tomu som to nakoniec opravil sám, ale nič z toho čo sa uvádza na internete to nebolo.
Aj tak vďaka, donútilo ma to intenzívnejšie premýšľať.
Naposledy upravil Gapo : 28.04.22 at 16:44 Dôvod: Vyriešené
Nefunguje.jpg  
Chobot A skúšal si aj vyhľadať na Googli problém otvárania hypertextových odkazov v MS Outlook? Lebo návodov nájdeš desiatky.

A z popisu je veľmi nejasné, o aké hypertextové odkazy ide. Jj to odkaz na nejaký dokument, alebo na nejakú www stránku?

Podľa mňa problém bude najskôr v tom, že k otváraniu hypertext. odkazu nemáš priradenú žiadnu aplikáciu, alebo máš priradenú nesprávnu aplikáciu.
Gapo Práve že skúšal, a žiaden som nenašiel ktorým by som to vyriešil. Nainštaloval som Thunderbird a v tom všetko funguje, len Outlook nie. Prehliadač mám Chrome, ale aj Edge som skúsil, ani preinštalácia Chromu nepomohla. Prepísanie kľúča v registroch tiež nie. Keďže klasický IE už nejde, tak tie návody sú k ničomu. Hovorím samozrejme o počítači, nie telefóne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Gapo Zmenil som x krát, nepomôže. Pre mňa v tom návode platí metóda č.2. HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes\htmlfile\shell \open\command. Ale ten" \htmlfile" akosi nemám ani v počítači v ktorom to funguje. Takže tieto návody som už vyskúšal a Fix už Microsoft zrušil, takže nula bodov.

    MS Office Outlook 2007 neotvorí hypertextové odkazy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.