Zavrieť

Porady

Obrovsky problem s Outlook 2007

Som trochu v zufalej situacii, roky som pouzival ako emailoveho klienta The Bat, s istych technickych dovodov som pred polrokom prestal Bat pouzivat a k firemnej poste som pristupoval cez webpanel firmy na ktorej mam webove stranky. Koli konformite a dalsm veciam som sa rozhodol nainstalovat MS Outlook 2007. Tu sa zacina moja strasna anbaza, uz skoro 48 hodin sa neviem pohnut z miesta, volal som na vsetky tech podporu. Stale to nejde, par emailov sa mi podarilo poslat von aj dnu ale zase to potom neslo. Myslim ze nie som uplne PC negramotny, dokazem si preinstalovat windows, odtsranit vacsinu virusov atd. Potreboval by som ochotneho cloveka co by to so mnou presiel cez skype. Vsetky nastavenia som presiel 10 krat podla mnohych navodov a nic. Prosim vas, zachrante mi zivot a skuste ma kontaktovat na skype "lestat_avandgard". BUdem pri PC celz den 21.oktobra 2008. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Obrovsky problem s Outlook 2007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.