Zavrieť

Porady

Ťažné v technickom ale na aute nie je.

Dobrý deň,kupujem auto a v technickom som zistil,že má zapísané ťažné zariadenie A50 X,ale reálne tam nie je.Auto prešlo stk.Bude nejaký problém,ak ma zastavia policajti?
Naposledy upravil kopretinka : 14.05.22 at 10:24 Dôvod: slovenčina
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    To že ťažné zariadenie bolo niekedy namontované a teraz tam nie je si musíš vyriešiť s predávajúcim, pre políciu nie je problém že tam nie je. Horší je prípad ak nevieš dokázať doklad o nadobudnutí a doklad o montáži a máš ho na aute. Ktovie prečo ho demontoval pôvodný majiteľ, možno kvôli novele zákona. V najhoršom prípade ti ho policajti pri prepise vyškrtnú.
    doplním: OKREM A50-X musí byť vyplnená celá tabuľka "Spájacie zariadenia", a ty o tom musíš mať doklady ako som prv uviedol
    Naposledy upravil pavol54 : 14.05.22 at 10:58

    besttracker je offline (nepripojený) besttracker

    besttracker
    ak to mas napisane len v tych poslednych ,,uradne poznamky,, na konci technicaku,tak to sa nic nedeje,pri kupe noveho auta to tam pisali,aspon ked som ja auto kupoval uplne nove original z predajne, to tam napisali,ale ked si pozries sekciu spajacie zariadenia (typ,znacka,...),tam asi neni nic napisane ,na aute tiez nikdy nebolo ziadne spajacie zariadenie namontovane...:-)

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    lebo ho majiteľ demontoval a predal zvlášť....
    ak to je AAAauto štandartný postup...

    a nie, nebude to problém....ten by bol v opačnom prípade...
    ivka70 06.07.22 14:23 odstránil(a) z Porady
    kopretinka 14.05.22 10:18 priradil do Porady

    Ťažné v technickom ale na aute nie je.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.