Zavrieť

Porady

Účtovný program

Dobrý deň, viete mi poradiť prehľadný účtovný program v ktorom by som mohla účtovať podvojné aj jednoduché účtovníctvo + platci DPH , skladová evidencia? Mám skúsenosť s programom od firmy KROS a Keepi. Ďakujem.
3 komentárov     zbaliť
veronikasad prečo chceš meniť od Krosu ?
edúlik Určite by som nechcela meniť, bola som spokojná. Len teraz to mám také rozhádzané, účtujem živnostníka daňovú evidenciu, jednoduché účtovníctvo a podvojné účtovníctvo. Nemám toho až tak veľa tak ma zaujíma či sa to dá účtovať v rámci jedného modulu napríklad v inom účtovnom programe.
veronikasad skús si stiahnuť demoverziu POHODA a MRP a porovnaj.
Účtovný SW od Krosu - pokial si naň zvyknutá, by som nemenila. PU nerobím, len mzdy a JU, som maximálne spokojná, aj keď cena je teraz podstatne vyššia ako keď som ho kupovala ...
Pružne reaguju na všetky legislatívne zmeny, dobrá hotline ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    POHODA Komplet to obsahuje všetko. Či to budete pokladať za "prehľadné", to neviem, koľko ľudí, toľko chutí. Ja v nej účtujem ku poskojnosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.