Zavrieť

Porady

ako sa mám prihlásiť do elektron.služieb do sociálnej poisťovne? neberie mi grid

nedovolí mi prihlásiť sa elektron.služieb do SP, vraj iba s eid alebo heslom, no ja žiadne nemám, prihlasovala som sa zatiaľ len cez grid kartu. Potrebujem poslať mesačný výkaz.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tigy je offline (nepripojený) tigy

    tigy
    Budete musieť ísť do Sociálnej poisťovne a spravia Vám nový prístup cez ID a heslo a apku na mobile, alebo cez OP a čítačku. Ak nie ste konateľ, budete potrebovať aj overené splnomocnenie.
    Grid karty už neplatia, kolegyňa si to tiež musela ísť osobne vybaviť na pobočku, lebo sa jej nedal odoslať výkaz.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    00bobenka osobnee? to nemyslia vážne?
    anka_p nie oni to nemyslia vážne, to napísla tigy. Ja mám skúsenosť, že je potrebné zavolať na pobočku, kompetentná pracovníčka zo SP Vám odošle nové heslo a podľa pokynov budete pokračovať.....
    tigy Jasne, najlepšie je zavolať tam a uvidíte, čo vám povedia ... My sme mali to "šťastie", že vyžadovali osobnú návštevu.
    duves Heslo bolo treba zriadiť už davno, písali o tom. Aplikáciu používam FreeOTP: https://play.google.com/store/apps/d...tp&hl=sk&gl=SK
    tigy Kolegyňa to riešila minulý týždeň, volala na pobočku, povedali jej, že Grid karty už od 31.3.22 neplatia, ale ešte donedávna sa cez ne dalo prihlásiť, aby si ľudia mohli vybaviť ten nový pristup elektronicky. Teraz však už vôbec karty nefungujú, takže vraj musí prísť osobne...
    veronikasad Mne dcéra inštalovala prístup koncom marca doma. Prihlasujem sa cez heslo a identifikátor. Mám kartu na klientovo meno.
    U klientov, ktorých mám pod svojím menom sa prihlasujem cez OP s čipom.
    tigy Áno, vtedy sa to ešte dalo...
      zbaliť

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Mne cez telefón teta zo SP sprístupnila vstup cez grid kartu, presmerovala rovno do nastavení, aby som si mohla nastaviť heslo, s ktorým sa budem prihlasovať a navigovala, ako si stiahnuť aplikáciu do mobilu a aktivovať prístup cez heslo + aplikácia
    00bobenka ano, vybavila som to cez mobil, vďaka Bohu. Pani na SP bola veľmi milá a ochotná :-)

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Žiadosť a plnú moc som poslala cez www.slovensko.sk - soc poisťovňa/všeobecná agenda a do dvoch dní som mala prístupy. Dohodu som neskôr tiež podpísala elektronicky.

    ako sa mám prihlásiť do elektron.služieb do sociálnej poisťovne? neberie mi grid

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.