Zavrieť

Porady

práca v generali

Dobrý deň

chcel by som sa Vás spýtať ohladom prace v Generali konkretne pozicia klientsky pracovnik. Mate s tym niekto realne skusenosti? Co som si zistoval od ludi ktori tam robia cez internet ze daju vam na zaciatku ludi , pretoze by som sa prestahoval do noveho mesta a tam by som nikoho nepoznal, mna to velmi laka, potrebujem zmenit pracu. Ked sa mi zadari tak sa da prist k peknym peniazom. Pracoval by som vo vacsom meste na Slovensku. Aky mate nazor na to?
7 komentárov     zbaliť
Mila123 práca je na základe povolenie NB SR? či na základe PZ?
Ghost1993 neviem ci spravne rozumiem ale je to praca na zivnost
Mila123 sprostredkovanie poistenia určite nie je živnosťou....musíte mať licenciu z Národnej banky Slovenska, musíte urobiť skúšky ........
Ghost1993 samozrejme ze skusky ale samotna praca na pobocke je na zivnost, bolo mi tak povedane a co som sa pytal aj zien z fb ktore tam pracuju
ivka70 To nie je práca, kvôli ktorej sa oplatí sťahovať a zacinat na novo. Ak nemáš vzťah k tomu, ponúkať a ponúkať niekomu niečo, prerobis aj gate.
Nájdi si radšej normálny pracovný pomer.
Mila123 Ghost1993....... nepíšte mi SS, pýtajte sa verejne...... nepracujem a ani by som nepracovala ako poisťovák...........a ako uvádza Ivka70, má pravdu............musíte mať veľa, veľa známych aby ste ich presvedčili, že investovať do "Vašej spoločnosti" sa im naozaj oplatí.....musíte poznať aj produkty iných, konkurečných spoločností,.........musíte sa vedieť "predať"........... a tá živnosť to určite nie je......JPP????https://podpora.financnasprava.sk/06...Dch-predpisov-
duves Práveže predávať poistné produkty znamym je úplne zlá voľba.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    Klasicka robota poistovaka. Budes obvolavat klientov, cudzich, pripadne z kmena poistovne, ak ti nejakych daju a casom, ak vydrzis, tak svojich a ponukat im produkty. Musis mat gule na robotu s ludmi a budes musiet znasat tlak vedenia, ze malo robis a ked sa ti bude darit, tak ti este pridaju na plane. V generali som robil 4,5 roka, tlak enormne vysoky a prt z toho. Tak nam osekali provizky a bonusy, ze som isiel prec. U mna poistovnictvo a bankovnictvo uz nikdy v zivote.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak mám sedieť na pobočke, od - do, tak je to závislá činnosť (má byť pracovná zmluva)
    práca na živnosť, či ako finančný sprostredkovateľ registrovaný v NBS je podnikanie - t. j. ty im budeš platiť za prenájom miesta v pobočke, prenájom PC, atď.?

    veľmi dobre si rozmysli, či sa ti oplatí práve kvoli takémuto neistému podnikaniu sťahovať, netreba mať veľké oči, x poisťovákov už pohorelo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.