Zavrieť

Porady

Ako spraviť hygienické minimum?

Dobrý večer, chystám sa na kurz ohľadom odbornej spôsobilosti. Je tu niekto, kto by mi vedel poradiť na čo sa pripraviť a či sa mám čoho báť alebo sa to dá zvládnuť ľavou zadnou? Za odpovede vopred ďakujem ????
9 komentárov     zbaliť
Mimi101163 Prípadne, ak by sa u niekoho našli nejaké otázky čo zvyknú dávať.
pavol54 ak nie si momentálne retardovaná, tak to urobíš, priprav si 50 euráčov. pracovníčky RUVZ občas poradia. testy sa rozdeľujú podľa výkonu práce
Mimi101163 Ďakujem.
faro1 Na kurz sa nepotrebuješ pripravovať, tam ťa budú školiť.
Mimi101163 Ďakujem, lenže ja mám tú skúšku tento štvrtok ale nemala som predtým žiadne školenie len čo som si ja našla a vytlačila papiere.
faro1 Lenže otázka znela že sa chystáš na KURZ ohľadom odbornej spôsobilosti.
Mimi101163 Ospravedlňujem sa, bude to skúška.
faro1 Ak chceš aby ti niekto relevantne poradil, tak by si mala presne napísať o akú odbornú spôsobilosť ide, pretože tých odborných spôsobilostí je 9.
1. preskúšanie odbornej spôsobilosti na výkon epidemiologicky závažnej činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.
2. preskúšanie odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov na úseku hygieny detí a mládeže.
3. preskúšanie odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností pri výrobe a úprave pitnej vody a pri obsluhe vodovodných zariadení pitnej vody v úpravniach vody a pri obsluhe vodovodných zariadení na umelých kúpaliskách.
4. preskúšanie odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností v zariadeniach starostlivosti o ľudské telo.
5.preskúšanie odbornej spôsobilosti na nákup, predaj a spracovanie húb.
6.preskúšanie odbornej spôsobilosti na prevádzkovanie pohrebiska, prevádzkovanie pohrebnej služby a prevádzkovanie krematória.
7.preskúšanie odbornej spôsobilosti pri prácu s veľmi toxickými látkami a zmesami a toxickými látkami a zmesami
8preskúšanie odbornej spôsobilosti na prácu s dezinfekčnými prípravkami na profesionálne použitie a na prácu s prípravkami na reguláciu živočíšnych škodcov na profesionálne využitie.
9.preskúšanie odbornej spôsobilosti na výkon epidemiologicky závažnej činnosti pri výrobe kozmetických výrobkov.
kopretinka kvôli čomu to potrebuješ a aké máš vzdelanie? Absolventi niektorých škôl nemusia mať hyg.minimum......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ako spraviť hygienické minimum?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.