Zavrieť

Porady

šedý zákal

po operácii šedého zákalu sa hneď (na druhý deň)nastupuje do práce? alebo sa ide na pár dní na PN ?
8 komentárov     zbaliť
buchač Čoby hneď na druhý deň.
Hneď v ten istý deň je potrebné ísť do roboty...dalo by sa v podstate povedať, že na operáciu si odbehneš len v rámci priepustky.

P.S.:
Ak tam niekto vidí iróniu, tak tam veru aj je.
lujza.j Poznám jedinca čo si odbehol na vazektómiu...
kopretinka z akého dôvodu sa pýtaš? Ja totiž nepoznám nikoho pracujúceho s takouto diagnózou......
buchač kopretinka (Dnes 21:30) z akého dôvodu sa pýtaš? Ja totiž nepoznám nikoho pracujúceho s takouto diagnózou......
=====================
Toto konštatovanie vyzerá ako keby jedinec po zákroku nesmel-nemal už byť nikdy zamestnaný.
Ak ty nikoho takého nepoznáš, to neznamená, že opak nie je pravdou. Na Slovensku (vo svete) je ich určite plno.
kopretinka ja poznám len dôchodcov,čo nepracujú.Že ty si z toho vydedukuješ niečo iné,je tvoj problém.Mne je to jedno.
veronikasad Som pracujúci dôchodca. Dva roky po operácii šedého zákalu.
buchač Ale šak veď jasné, že dôchodcovia je niečo iné.
Na odborných stránkach ohľadom zákalu sú doporučenia, že kedy a za akých podmienok môže osoba ísť znova do zamestnania.
Moja mama mala operované obe oči...ale tiež bola už na dôchodku.
marjankaj A v tej bani sa bez teba pár dní nezaobídu?
Alebo pracuješ v parlamente?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.