Zavrieť

Porady

Vyratanie max.podpory z vyplatnej pasky po RD

Viete mi niekto poradit, ci mi vyjde max podpora z poslednej vyplatnej pasky, po ukonceni RD a cerpani 1dna dovolenky, s ukoncenim PP dohodou?ako sa to pocita?co tam mam pozerat?
Naposledy upravil ivka70 : 28.12.22 at 10:34 Dôvod: Vyjde
9 komentárov     zbaliť
Negoce zmaž osobné údaje a pripoj pásku ku otázke
ivka70 Pozri hrubu mzdu a dopln, kedy si cerpala dovolenku a kedy skoncil PP (bol tam len ten jeden den, ziadny vikend ci sviatok?)
Roxy21 Ukoncenie RD 24.11, ukoncenie PP 25.11 dovolenka 25.11. Hruba mzda 594, preplatena dovolenka 18 dni je 564. Neda sa mi ta paska tu pridat, tak ak by bolo este cosi treba, rada doplnim
Negoce aký VZ je použitý pre poistenie v nezamestnanosti?
Roxy21 Mam to tam takto:
Poistenie v nezamestnanosti 2,64
Poistenie v nezamestnanosti (org.) 1,32
Negoce vymeriavací základ na výpočet PvN bol za jeden deň v maximálnej výške, t. . 264,366666, z toho vyplýva, že podpora v nezamestnanosti bude vypočítaná z maxima
Negoce ale to všetko iba v prípade, že počas RD nebol iný pravidelný príjem zo zamestnania, z dohody (presne 730 dní spätne)
Roxy21 Takze je to v poriadku a vyjde ta max podpora? ziadny iny prijem som nemala. Zamestnavatel je velmi ustretovy, a pre istotu sa ma pytal, ci takto bude paska v poriadku, takze je to okej? Kludne vam ju mozem preposlat na maila
Negoce "z toho vyplýva, že podpora v nezamestnanosti bude vypočítaná z maxima" ,
t. j. ak je podpora vypočítaná z maxima znamená, že bude maximálna, podľa mňa je to logické,
-či je výplata v poriadku? to neviem posúdiť, inak nie je to tvoja záležitosť, lebo nie si mzdová účtovníčka (správnosť výpočtu zodpovedá zamestnávateľ)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vyratanie max.podpory z vyplatnej pasky po RD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.