Zavrieť

Porady

Nástenné posuvné interiérové dvere do WC, kúpeľne

Hľadám interiérové posuvné dvere, nástenné (nie púzdro v stene) a mechanizmus, ktorý by ich čo najlepšie uzavrel (odhlučnil). Budú použité do kúpeľne a wc.

Vie niekto odporučiť výrobcu / predajcu? Žilina.

Ďakujem
ivka70 Budes musiet popatrat na mieste, tu sa reklama vyrobcom a predajcom nerobi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Na WC by som posuvné dvere na stenu nedával. Posuvné dvere na stenu netesnia nikdy tak dobre, ako klasické otáčavé dvere. Tam vždy bude medzera medzi stenou a dverami.

    Trochu môže pomôcť dať zárubňu, ale stále je to len z dvoch strán. Napr. tento výrobca ponúka k dverám aj prevedenie so zárubňou.

    https://www.modos.sk/vasco-doors-nas...RoCXUgQAvD_BwE
    Dzokaja ja som preklikal prvych XY stran vysledkov od googlu, preto som chcel nieco, co ma aj nejaky "dojazd" / magneticky dvere privrie, alebo ma v zarubni drazku, alebo jednoducho nieco, co tomu pomoze. Ani ja by som na WC nedaval posuvne dvere, keby si to nevyzadoval priestor. Dakujem
    Dzokaja dakujem, toto viem urobit aj sam
    wilby Tak preco to neurobis ?
    Niekto ti sice odporuci, no ty nemusis byt spokojny.

    Moje decko si preslo net, vyhladalo si par firiem. Potom sme sadli do auta a hajde vyberat na real.
    Uveris, ze sme vybrali (sice nie do kupelky a wc) na prvy sup ?

    Nástenné posuvné interiérové dvere do WC, kúpeľne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.