Zavrieť

Porady

Interiérové dvere

Ahojte...
môže mi,prosím,niekto z vás odporučiť serióznu firmu,kt.vyrába a montuje inter.dvere?Veľa sa toho popísalo aj o poľských dverách,ale rada by som vedela,aké máte skúsenosti vy,kt.ste už dverami pár-krát doma "pleskli"Nech mi vydržia pár rôčkov....a mám doma dve malé nezbedné deti,takže aby sa nerosypali hneď
Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nika6181 je offline (nepripojený) Nika6181

    Nika6181
    a zabudla som....privítam aj nejaké upozornenia,načo si pri výbere dávať pozor....ďakujeeeeeem!

    studm je offline (nepripojený) studm

    studm
    Ja som vybavila celý byt dverami od firmy SAPELI. Som s nimi spokojná či už s výrobkami alebo s prístupom firmy. Výber záleží len na tebe, aký druh dverí potrebuješ, do akého prostredia, či obložkové, klasické... Stačí si nájsť firemnú predajňu, ochotne poradia. Doporučujem vziať si so sebou katalog, kde máš podrobne vysvetlené všetky typy a druhy výrobkov, materiálov alebo sklenenývch výplní.

    Poola je offline (nepripojený) Poola

    Poola
    zhodou okolností tiež SAPELI. V ponuke bola kvalitova i cenova roznorodost, dobry výber. Prácu urobili pedantne a podmienky zmluvy dodrzali.

    xima je offline (nepripojený) xima

    xima
    Mam dvere so zarubnou od SAPELI. V "pobocke" Bratislava - (pri trhovisku Miletic.) - dojednali sme sa a chceli, aby som zalohu 1500,-Sk isla HNED vlozit do BANKY NA ICH UCET a vratila sa -a az potom sa so mnou mozu dohodnut, kedy pride "clovek" ku mne vsetko zamerat. (potrebovala som surne - tak spravila) Potom uz vraj normalny priebeh - dla zmluvy. No nebol. Mimo zmluvy odo mna pytali CELU sumu vopred - vraj inak to neobjednaju ( hadala som sa a oni mi opisovali nejake ich sudne spory s nezaplatenymi pohladavkami) Nahnevana som zaplatila a "sluzbu" som obdrzala za 5 MESIACOV!!! SAPELI uz nie. Ale aspon zarubne s dverami su OK a majstri boli fajn.

    lilusa 0 je offline (nepripojený) lilusa 0

    lilusa 0
    sme firma ktora sa zaobera predajom a montazou dveri a obložkových zarubní.DVEREXPLUS.sk

    trivial je offline (nepripojený) trivial

    trivial
    Sme firma ktora sa zaobera kvalitnou VYROBOU interierovych dveri.[KLBECKO-Luxusne stolarstvo] .klbecko.sk

    trixi99 je offline (nepripojený) trixi99

    trixi99
    Poznam tiež dobru aj serioznu firmu Unistol s.r.o robia aj na zakazku majú široký výber

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.