Zavrieť

Porady

antikor

Nemáte niekto skúsenosti, ako "zahladiť" jemné škrabance na antikore ? Pri čistení osávača som použila penovú hubku a nechalo mi to škrabančeky. Neviete čo s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sonka1 je offline (nepripojený) sonka1

    sonka1
    eviketa
    Nemáte niekto skúsenosti, ako "zahladiť" jemné škrabance na antikore ? Pri čistení osávača som použila penovú hubku a nechalo mi to škrabančeky. Neviete čo s tým?
    Osávač je odsávač?:p v predajniach farby laky majú také tekuté "leštiče" alebo ako sa to volá ,na autá a tie zahladzujú aj malé trhlinky , napríklad ak je troška poškiabaný lak.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    eviketa
    Nemáte niekto skúsenosti, ako "zahladiť" jemné škrabance na antikore ? Pri čistení osávača som použila penovú hubku a nechalo mi to škrabančeky. Neviete čo s tým?
    Evik...kúpiť nový a vymeniť a nabudúce to zase leštiť niečím ostrejším
    alebo ináč sa riadiť tým vyššie uvedeným príspevkom

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    A tie špéci leštiče na nerezové hrnce by Ti v tom nepomohli?

    Niečo také som videla v domácich potrebách, neviem síce čo to stálo, ani načo všetko to je, ale keď je to na hrnce, prečo by to nepomohlo aj digestoru?

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    No dakujem vám, čosi skusim, ale nedávam šancu. Silvik, ten novy by už asi nešiel. Za tento som vyvalila nehorázne prachy, lebo som chcela byť pekná, no a máš to. Dík za rady popýtam sa a uvidím.

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    V predajniach je dostať kúpiť tzv. leštiacu pastu, je to v takom valci a má to zelenú farbu, k tomu je potrebné kúpiť leštiaci kotúč, ktorý sa upevní do vŕtačky, na kotúč sa nanesie pasta a tým sa kov /teda aj antikor/ zaleští. Kotúč môžeš potom využiť aj na začistenie nabrúsených nožov. Roky to používajú dedinskí mäsiari pri zabijačkách. 100% sa ti to oplatí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.