Zavrieť

Porady

Stravne - zabezpečené konateľom na pracovisku

Dobrý, ako mám dať do výplatnej pásky stravne. Konateľ firmy zabezpečuje na pracovisku teplu stravu vo výške 5,90eur na jedného zamestnanca. Doteraz si viedol len tabuľku ale teraz chce ,aby to bolo aj videné vo výplatnej páske a ja neviem ako. Mzdy robím v olympe. Ja to považujem za zrážku zo mzdy. Viete poradiť?
5 komentárov     zbaliť
ivka70 Ako zabezpecuje? Konatel snad vari a vari jeden obed v takej hodnote?
Zamestnavatel plati celu sumu alebo nieco je hradene aj zo Socialneho fondu pripadne hradi nieco zamestnanec?
uctovnik73 Na prevádzku vozia teplú stravu. Nič nie je hradené. Doteraz platil všetko zamestnávateľ a ani zamestnancom nič nesťahoval. Teraz to chce zahrnúť do výplatnej pásky.
Chobot Ale keď to platí zamestnávateľ, čo chce zahrnúť do výplatnej pásky? Akože koľko on zaplatí za stravu?
ivka70 A ako to uctujete dnes? Máte k tomu aj interný predpis, že zamestnávateľ hradí 100%? Bude sa na ňom niečo meniť?
veronikasad Ako uctujes faktúru za stravu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Stravne - zabezpečené konateľom na pracovisku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.