Zavrieť

Porady

neodpracovany fond pracovneho casu

Ahojte,
som zamestnana v spolocnosti, kde mam tyzdenny pracovny cas 40hodin cize 8 hodin denne. Zamestnavatel mi umoznil ustne to, ze pokial si vsetku pracu urobim tak pracovisko mozem opustit aj skor a teda denne odpracujem 7 hodin. V dochadzke mi vykazuje "minusove" neodpracovanene hodiny, ale mzdu mam priznanu plnu (nemam hodinovku ale pevne mesacne stanovenu hrubu mdzu).
Moze odomna zamestnavatel pozadovat dodatocne si odpracovat tie "minusove hodiny" . Ak ano tak na zaklade akeho §, pripadene do akeho casu si musim tie hodiny odpracovat.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 kolko odpracovanych hodin mas evidovanych na vyplatnej paske? plny pocet alebo len tie realne odpracovane?
zuzanka00 Na paske mam realne odpracovane hodiny
ivka70 Tak potom je teoreticky mozne, ze bude chciet niekde tie hodiny nadpracovat. Ved sa s nim o tom porozpravaj, nech ti je jasne ,ako to presne je s tym , co nemusis odpracovat ...
romana147 "pokial si vsetku pracu urobim tak pracovisko mozem opustit aj skor"

ak urobíš za 7 hodín OZAJ všetko, tak by si si tie hodiny NEodpracuvala, ale "odsedela"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    neodpracovany fond pracovneho casu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.