Zavrieť

Porady

Vyhodny sporiaci ucet

Neviete prosim poradit vyhodny osobny, sporiaci ucet bez zbytocnych poplatkov ? Uz ma to prestalo bavit v SLSP
15 komentárov     zbaliť
veronikasad Mám osobný účet aj sporiaci poducet bez akýchkoľvek poplatkov v UCB, ale zostatky na oboch účtoch sú bez urocenia
Gofrej Dakujem
OneUp veronikasad: tiez som mal dlhe roky UCB. Podmienka uctu zadarmo bolo zasielanie prijmu nad 400 €. Ale dorazilo ma, ked pre nedostupnost bankomatu UCB som musel vyberat z cudzieho za 2 €
Preto som presiel na Fio konto. Vsetko zadarmo, aj vybery z cudzich bankomatov. Peniaze stale k dispozicii . A urok za zostatok 2 %
veronikasad Bežne vyberám z iných bankomatov, nikdy som za výber nezaplatila ani cent. (Možno je obmedzený počet výberov v mesiaci, nevyberám často, platim kartou). Podmienka minimálny príjem 400€ mesačne platí stále, nevýhodou je len jedna pobočka v našom meste a krátke otváracie hodiny, osobne chodím do pobočky veľmi málo...
OneUp Povolene boli 2 vybery z cudzieho bankomatu. Teraz mam vo Fio vsetky vybery zadarmo, ziadne podmienky, ziadne poplatky a urocenie 2 %
Gofrej Pobocku FIO nemame
marjankaj Toto bola hodnotná a včasná informácia. Iné ti nezostáva, len sa presťahovať.
OneUp Gofrej : Netreba ti ziadnu pobocku. Zmluvu urobis podanim ziadosti online, alebo cez Smartbanking priamo v mobile
buchač .
buchač .
buchač .
OneUp celu temu zhovadil, aj s redom
Nandrolon "Výhodný sporiaci účet" to je oxymoron, nič také neexistuje.
OneUp Prestuduj si Fio konto
Nandrolon .
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

red john je offline (nepripojený) red john

red john
Kazda banka ma svoje plusy a minusy.
Neexistuje banka, ktora by nemala aky taky poplatok.

Ak prestala bavit SLSP, tak vrelo doporucujem Postovu banku.

Vyhodny sporiaci ucet

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.