Zavrieť

Porady

Je možné obnoviť nastavenia programov po migrácii dát na nové jednotky vo Windowse ?

Prišiel som o nastavenia napr. vo worde, vytvorené makrá a podobne. Dajú sa tieto veci obnoviť ešte? Vo firme prebiehala migrácia diskov. Všetko mi tam zostalo po starom ale v programoch som prišiel o rôzne nastavenia.
4 komentárov     zbaliť
misoft Migrácia? Robia sa KLONY diskov. https://www.alza.sk/klonovanie-disku
Prakticky prenesieš všetko zo starého disku na nový, ostane systém (Windows), ostanú nastavenia, programy, dáta.
lubo1993 Neviem presne do robili zmenili sa sieťové jednotky atď všetko sa prenieslo len nastavenia jednotlivých programov nie. Čiže teraz to už neviem obnoviť?
misoft Neviem, aké programy, ale pokiaľ sa všetko prenieslo, potom tie programy asi nanovo nainštalovali a musíš si ich sám nastaviť - t.z. cesty, užívateľské rozhranie a pod.
Preto som písal o klonovaní diskov - oni to asi neurobili - len urobili prenos (kópie) dát z jedného disku na druhý - a to je rozdiel.
ivka70 spravis makro/program, ktore ti tie cesty prepisu na nove alebo si len nastavis tie nove sietove jednotky tak, ako boli pomenovane predtym (v exploreri pripojit sietovu jednotku)
snad tam mate nejakych ITkov, co ti s tym poradia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Je možné obnoviť nastavenia programov po migrácii dát na nové jednotky vo Windowse ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.