Zavrieť

Porady

absencia počas výpovednej doby

Ahojte, ak je zamestnanec vo výpovednej dobe a ma absenciu či sa mu kráti alebo ma nárok na odstupné? Za každú odpoveď ďakujem
ivka70 prestal chodit uplne do prace? ide o nedodrzanie vypovednej doby? za opakovanu absenciu mu mozete okamzite skoncit PP, aj ked je uz vo vypovenej dobe ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak mu zo zákona vznikol nárok na odstupné, tak ho dostane tak, ako mu zo zákona patrí. Absencia jeho nárok nijako neovplyvňuje.
    Ale platí §62 ZP
    (8)Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu najviac v sume, ktorá je súčinom priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca a dĺžky výpovednej doby, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    1lolik Ďakujem pekne za rýchlu odpoveď a ešte by som sa opýtala či môžem za tu absenciu krátiť dovolenku keď ju má už aj tak vyčerpanú?
    Tweety Môžeš, platí §109
    (3)
    Za každú neospravedlnene zameškanú zmenu (pracovný deň) môže zamestnávateľ krátiť zamestnancovi dovolenku o jeden až dva dni. Neospravedlnené zameškania kratších častí jednotlivých zmien sa sčítajú.
    1lolik On si už dovolenku celu vyčerpal. Môže sa krátiť už vyčerpaná dovolenka
    Tweety Krátiš celkovo nárok na D. Náhradu za prečerpanú musí zo zákona vrátiť.
    1lolik Takže ak tomu dobre rozumiem... Zamestnanec ma narok na 20 dní za kalendárny rok. Vyčerpal si dovolenku do konca augusta. V septembri mal absenciu 10 dní. Skrátim mu za tú absenciu 20 dní, teda 2 dni za 1 den absencie. Vo výplate za september mu už vyplatenú dovolenku za celý rok skrátim, teda bude musieť vrátiť peniaze za už vyplatenú dovolenku za rok 2023. Vznikne mínusová položka pri sume za náhradu dovolenky. Tak nejako?
    Tweety Áno, keďže sa mu bude nárok krátiť, náhradu musí vrátiť.
    1lolik Veľmi pekne ďakujem
    veronikasad Ročný nárok zamestnanca je 4 týždne (20 dní)? Kedy konci pracovný pomer?
    1lolik Končí akurat teraz 30.9.
    Tweety Za 9 mes. trvania PP má nárok na 9/12 z ročného nároku D. pri 4 týždňoch je to 20/12×9,teda 15 dní.
      zbaliť

    absencia počas výpovednej doby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.