Zavrieť

Porady

100% storno poplatok zajazdu pre omyl

Pri objednavani online som omylom vybrala zajazd s nastupnym miesto Kosice namiesto Bratislava. Nasledne mi prislo potvrdenie objednavky, kde som si vsimla tento omyl a este v ten den (cca o 3hod.) som poziadala CK o storno.
Za zajazd som nezaplatila ale CK odo mna ziada uhradu plnej vysky zajazdu. Objednavala som 4 dni pred odchodom.
Je takyto postup pravne akceptovatelny ?
Obch.podmienky: https://cestovnakancelariadaka.sk/obchodne-podmienky
3 komentárov     zbaliť
misoft VOP oddiel VI, ods.2 - už je ti to jasné? Last minute - tam je to vždy 100% - je to na poslednú chvíľu. A 4 dni je vždy menej ako 7 dní.
Mibiras je mi jasne, ze VOP su proti mne, ale ide skor o seriozny pristup a "dobre mravy", kedze som ich takmer okamzite poziadala o zrusenie a oni mohli zajazd ponuknut dalej .
misoft Dobré mravy? OMG. V kšefte (najmä takom) sa dobré mravy nenachádzajú. A aj preto sú na to VOP - takže - akéže "dobré mravy"? Je to obchod!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    kopretinka 30.09.23 15:13 odstránil(a) z Porady

    100% storno poplatok zajazdu pre omyl

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.