Zavrieť

Porady

Časové úseky počas zahraničnej pracovnej cesty

Dobrý deň prajem,

chcem sa uistiť v správnom posudzovaní časových úsekov u zamestnankyne, ktorá nám absolvovala zahraničnú pracovnú cestu v Česku.

Príchod:
15.10.23 - prechod hraníc do Čiech 11:45 hod...a potom mám čas ohraničiť podľa programu, teda po príchod na večeru?

16.10.23 - to sa počíta celý deň, keď je tam.

Odchod:
17.10.23 - od začiatku podľa programu až po prekročenie hraníc z Česka?

Ďakujem veľmi pekne. Lebo si nie som vôbec istá, lebo je to tu len veľmi zriedka u nás.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    15.10. Prechod statnej hranice 11:45 az do polnoci bola stale v CR - cize 12:15 hod.
    16.10. cely den cize 24 hod
    17.10. od 0:00 do prekrocenia starnych hranic so SR. xx hod

    Ziadny program do toho nepocitas .....to nema s pocitanim casu na pracovnej ceste nic spolocne.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kelis Veľmi pekne ďakujem, veľmi pomohlo....ešte podotázka k téme. stravné, nič nemala zabezpečené...všetko si hradila sama. Vychádza spolu za tri dni 1800 Kč. Prepočítavam kurzom NBS k 01.10.2023. Ostatné predložené doklady - ubytovanie, cestovné v rámci presunov v Olomouci s kurzom NBS v čase predloženia vyúčtovania? Predložila 23.10.2023. Učím sa s Vami, veľmi pekne vopred ďakujem.
    ivka70 https://podpora.financnasprava.sk/33...5%BEitie-kurzu
    Kelis Mám to, práveže som to presne takto z finančnej správy pochopila, tak dúfam, že ok.
      zbaliť

    Časové úseky počas zahraničnej pracovnej cesty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.