Zavrieť

Porady

Práčka LG programátor nereaguje

Dobrý deň . Prosím vás o radu . Na práčke LG sa mi kazí koliesko na výber programu . Už skoro nereaguje . Dá sa to nejako opraviť alebo vymeniť ? Má s tým niekto skúsenosť ? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Marcel Mozola Upresnujem . Práčka LG . Model WD10396ND. Seriál No. 305PNZQ61669 . Práčka perie normálne ,každý program . Len je problém ten program vybrať. Koliesko nereaguje . Len keď sa pritlačí aj to nie vždy . Celá doska je v poriadku len koliesko na výber programu nie . A chcel som vedieť či sa to nedá vymeniť samostatne. Aj keď viem že v LG bývajú dosky zaliate v nejakom plaste. Ďakujem
    Marcel Mozola Takže som to rozobral a dostal som sa až k n koderu. Problém je že plosak je zaliaty v plaste . Budem to musieť násilne otvoriť. Len potrebujem označenie n koderu . Schémy som nenašiel a rád by som už mal druhý keď ho budem meniť. Len ako sa dopátrať aký to je model. Celá doska modul stojí 120e čo je zbytočne keďže je chybný len ten n koder..

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Všetko sa dá nájsť, kúpiť a vymeniť. Treba len vedieť, čo potrebuješ. Zo zadania nie je zrejmé ani typ práčky, ani to, či sa ti vydralo len koliesko ovládača, či nefunguje celý riadiaci modul ....

    Tu máš napr. kolieska:

    https://www.4lg.co.uk/washing-machin...02&refine=knob

    tu máš riadiace jednotky:

    https://buyandrepair.com/?filtry%5Bz...alog#frm_order

    Práčka LG programátor nereaguje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.