Zavrieť

Porady

Finančný poradca Košice

Ahojte, potrebujem zobrať menší úver na rekonštrukciu bytu. Asi by to bolo najlepšie riešiť hypo úverom. Nepoznáte dobrého finančného poradcu z KE, ktorý by mi porovnal ceny a poradil najlepšie podmienky? Mne vychádza najlepšie momentálne Prima banka, ale môžem sa mýliť a zdvihne sa mi cena na poplatkoch ( spracovateľský, znalecký posudok, kataster ). Ďakujem za vaše tipy.
5 komentárov     zbaliť
duves Ak chceš malý uver, prečo cez HU? Je tam potom založne pravo banky. Nie je lepšia volba cez spotrebak, nezabezpečený?
Taynee Nepodme prosim polemizovat. Maly uver znamena 30 000 - 40 000 eur a spotrebak ma zabije vyskou urokovej sadzby a kratkou dobou splatnosti. Mas kontakt na financneho poradcu?
duves Skús na modrom koniku, mne príde, že tie ich odpovede su celkom dobré. https://www.modrykonik.sk/ask-an-exp...ancna-poradna/
Taynee nie dakujem, MK nie je pre mna cesta
Negoce osobná skúsenosť?
pred 2,5 rokmi som brala hypotéku (na kúpu bytu), samozrejme cez realitnú kanceláriu (predávajúci trval na RK), odporúčal mi aj finančného poradcu, ktorého služby som nevyužila, prečo?
tým, že mám účty v TB, tá mi ponúkla HÚ s 0,90% s 5 ročnou viazanosťou, to mi nemohol ponúknuť nik iný (ostatné banky som si pozrela, nikde inde som nič lepšie nenašla)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Finančný poradca Košice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.