Zavrieť

Porady

štvrťročný prehľad - pokuta

Ahojte poraďáci...
posledné dva týždne začal daňový úrad rozposielať pozdravy na 2.000,- Sk za oneskorene poslané štvrťročné prehľady (počnúc 1.q.2004)
Nakoľko v mojom prípade boli tieto tlačivá nulové, vysporiadala som akurát daňový bonus... nevenovala som im dostatočnú dôležitosť (čo už teraz samozrejme ľutujem).
Vie mi niekto prosím poradiť ako najbližšie dve výplaty nevenovať daňovému úradu?
veeeľmi ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Jata
    Ahojte poraďáci...
    posledné dva týždne začal daňový úrad rozposielať pozdravy na 2.000,- Sk za oneskorene poslané štvrťročné prehľady (počnúc 1.q.2004)
    Nakoľko v mojom prípade boli tieto tlačivá nulové, vysporiadala som akurát daňový bonus... nevenovala som im dostatočnú dôležitosť (čo už teraz samozrejme ľutujem).
    Vie mi niekto prosím poradiť ako najbližšie dve výplaty nevenovať daňovému úradu?
    veeeľmi ďakujem za pomoc
    Po ukončení kvartálu do 30. dní zaslať na DÚ tento prehľad.

    AHA je offline (nepripojený) AHA

    AHA
    Neexistuje nato pomoc. Dokonca aj keď som mala lístok od doporučenej pošty
    aj tak mi to neuznali a to som im to naozaj posielala len to stratili

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    AHA
    Neexistuje nato pomoc. Dokonca aj keď som mala lístok od doporučenej pošty
    aj tak mi to neuznali a to som im to naozaj posielala len to stratili
    Preto kto môže, nech ide na všetky inštitúcie osobne a dá si všetky kópie odovzdaných dokladov potvrdiť. Ja už som si tak zachránila pokutu, ktorú DÚ uložil, no žiaľ pre nich, som od nich mala na kópii pečiatku o prevzatí.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Jata
    Vie mi niekto prosím poradiť ako najbližšie dve výplaty nevenovať daňovému úradu?
    veeeľmi ďakujem za pomoc
    Skús pozrieť túto tému, hlavne príspevok 18 http://www.porada.sk/t30531-p2-pokut...o-prehadu.html

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Je to kruté,ale najlepšiu radu Ti dala hneď v prvom príspevku Tweety.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    marcelaStanakova
    Mali sme jedného zamestnanca skončil pracovný pomer treba odovzadť nulový prehľad?
    Ak ste mali daného zamestnanca ešte v konkrétnom kvartáli, tak treba. A ak už neplánujete mať iného, potom to oznámte svojmu DÚ, aby ste prehľady s nulami nemuseli posielať.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    marcelaStanakova
    Mali sme jedného zamestnanca skončil pracovný pomer treba odovzadť nulový prehľad?
    Prehľad sa dáva 1x Q,čiže v mesiacoch keď pracoval budú kolonky vyplnené a v mesiaci,keď už nepracoval budú nuly. A keďže ste prestali mať zamestnancov,nahlásiš -písomne na DÚ zmeny a výkazy ďalej neposlielaš. Ja vždy odovzdám ,ešte jeden nulový po nahlásených zmenách. Čo človek neurobí pre pokoj v rodine.

    štvrťročný prehľad - pokuta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.