Zavrieť

Porady

Všeobecný lekár pre dospelých - Košice

Ahojte, zháňame s partnerom obaja nového všeobecného lekára pre dospelých v Košiciach. Viete nám niekoho odporúčať? Ja som chcela ísť veľmi ku Mudr. Kubíkovej, ale neberie nových pacientov už od minulého roku. Pre mňa by bolo fajn, ak by to bolo na klinike, v nemocnici, ak by sa tam dala zobrať krv, niekde blízko bol RTG, USG apd. Ideálne ak by sa dalo ku lekárovi dovolať, lebo ku niektorým sa nedovoláte alebo neprejdete cez sestričku. Ak by mal príjemnú sestričku bolo by to plus. A ešte ak by vedel aj komunikovať emailom a konzultovať, tak to už by bolo mega. Ale neverím, že niekoho takého zoženiem, kto aj berie nových pacientov ????
Naposledy upravil Leniqa : 05.04.24 at 18:36
11 komentárov     zbaliť
buchač ....
buchač ...
Leniqa Ja som takúto lekárku mala v Procare. Veľmi príjemná, fundovaná, pani doktorka, milá sestrička. Objednala som sa vždy načas a ten čas ma aj zobrali +/- 5 minút. Komunikácia cez email, objednať som sa mohla online alebo cez call centrum aj cez víkend, aj večer do 20.00h. Dole odberové centrum - moč, krv, o poschodie nižšie USG, RTG a aj lekáreň. Žiaľ moja lekárka odišla a dali nám náhradu, pána doktorka s ktorým nie sme ani ja ani môj partner spokojní. Ale zatiaľ držíme už druhým rokom a dúfame, že pôjde do dôchodku. Keďže však to nejako nevyzrá, že by sa zberal, radi by sme našli podobnú lekárku/lekára niekde na klinike, či už na SNP, na Rastislavke prípadne na severe. Na klinike je spravidla USG, RTG aj odberová miestnosť. A áno, je tam aj CT a MRI
Blachsus posli cislo uctu svojmu psychiatrovi " ironicky " blbecku
buchač ...
Leniqa Ja viem, kam mam ist, ved pisem, ze mam vyhiadnutu prave Mudr. Kubikovu, ktora je na SNP, len neberie novych pacientov. Preto pisem, aby mi dal niekto referenciu na ineho lekara/lekarku niekde na klinike, kde je spokojny s pristupom lekara, sestricky a zaroven je vsetko pod jednou strechou.
buchač ...
Leniqa co sa tu deje? Som mimo obraz, nieco si napisal a bolo to vymazane?
buchač ...
Blachsus vsetci to dobre vedia - redjohn wilby multiredjohn liptak tomasko16
Leniqa na co je toto dobre? ja som ok s jeho komentarmi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Všeobecný lekár pre dospelých - Košice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.