Zavrieť

Porady

PN a zároveň sviatok

Ako to je, keď sviatok vychádza na deň, ktorý začína platiť SP - čiže 11.deň PN. Tento deň sa zaratáva do sviatku, alebo do dní choroby? Ide o to, že si myslím, že do dni choroby, lenže soft mi to nechce zobrať - potom mi odráta 8 hodín od odpracovaných hodín - a to znova nesedí. Jedine by mi to sedelo, ak by som dala ten deň do sviatkov, lenže to asi nebude správne. Díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Je to deň dočasnej pracovnej neschopnosti. Tento deň v tomto prípade preplatí SP ako nemocenské.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    martina 11
    Ako to je, keď sviatok vychádza na deň, ktorý začína platiť SP - čiže 11.deň PN. Tento deň sa zaratáva do sviatku, alebo do dní choroby? Ide o to, že si myslím, že do dni choroby, lenže soft mi to nechce zobrať - potom mi odráta 8 hodín od odpracovaných hodín - a to znova nesedí. Jedine by mi to sedelo, ak by som dala ten deň do sviatkov, lenže to asi nebude správne. Díky
    Ak ti to softvér neráta správne, zavolaj dodávateľovi. Iné ti nezostáva.

    monika-s je offline (nepripojený) monika-s

    monika-s
    PN sa počíta na kalendárne dni bez ohľadu na to, na aký deň pripadne (sobota, nedeľa či sviatok)

    PN a zároveň sviatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.