Zavrieť

Porady

potvrdenie o prijme

ahojte, prosim Vas nemate niekto vzor ako ma vyzerat (co vsetko tam ma byt) potvrdenie o prijme?? prosiiim nikde som to nenasla, dost to potrebujem

diik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Predpokladám skôr, že potrebuješ vystaviť potvrdenie o príjme pre účely nejakej pôžičky alebo niečo podobné. Ak Ti konkrétna banka nedala tlačivo, na ktorom chcú príjem vydokladovať, tak by som na hlavičkový papier napísala príjem za posledných 12 mesiacov (aj tu závisí za aké obdobie od Teba niekto toto potvrdenie chce - niekto môže požadovať napríklad len posledné 3 mesiace) v členení obdobie, hrubá mzda, čistá mzda a spolu...

    sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

    sara-ke
    oo dakujem, prepacte ale v tom zmatku som zabudla napisat o co ide, zam-c u nas skoncil PP a potom bol na PN a on potrebuje pre social. poist. potvrdenie o prijme a VZ na vypocet PN. tak som chcela ako to ma vyzerat.

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Tak je v časti tlačivá a dokumenty:
    http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=19
    Klikni na slovíčko: Tu stiahnuť. (pre istotu)

    Alebo pripájam čerstvo stiahnuté zo stránky Sociálnej poisťovne:
    Naposledy upravil alušik : 07.11.06 at 08:25

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    sara-ke
    oo dakujem, prepacte ale v tom zmatku som zabudla napisat o co ide, zam-c u nas skoncil PP a potom bol na PN a on potrebuje pre social. poist. potvrdenie o prijme a VZ na vypocet PN. tak som chcela ako to ma vyzerat.
    Na potvrdenie pre sociálnu poisťovňu je tlačivo dané sociálnou poisťovňou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.