Zavrieť

Porady

musim?

zacala som pracovat pre jednu spolocnost a v zmluve je bod ktorym sa zavazujem ze si vybavim zivnost ostatny pracuju aj bez zivnosti zaujimalo by ma aka je povolena vyska primu bez podmienky zivnosti za rok /udajne 40 000/ a akym sposobom som povinna zdanit prijem v tomto pripade a ci vobec a ci som povinna mat tu zivnost dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Nemdá si rozummiet tá otázka

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Spomínaná zmluva má určite nejaký nadpis " Zmluva o ....... "
    alebo " ....... zmluva " .
    Skús doplniť, môžno sa trocha pohneme .

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Johanka, s takýmito podmienkami v zmluve -mimochodom písanými veľmi malým písmom, som sa stretla u mojej kamarátky,ktorej som robila DP,ona robila pre spoločnosť Z....r. Tieto sprostredkovateľky predaja ich výrobkov,ani netušili čo podpísali /moja pozn. zmluvy sa majú čítať veľmi pozorne/ a na konci februára ,keď im prišiel výpis o výške ich provízie iba . Mnohé dodnes na to kašľú a poznám aj takú,čo hneď letela na Dú a vybavila si aspoň DIČ a riadne tento príjem zdaňuje.

    janet77 je offline (nepripojený) janet77

    janet77
    Johanke- janet77 je to :zmluva o poskytovani poradenskych sluzieb v oblasti marketingu programu: firma udajne nenahlasuje konkretne primi a vraj kazdy ma narok na 40 000,- alebo 90 000,- primu popri zamestnani bez nurnosti mat zivnost

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    janet77
    a vraj kazdy ma narok na 40 000,- alebo 90 000,- primu popri zamestnani bez nurnosti mat zivnost
    To je milé....
    bez urážky!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.