Zavrieť

Porady

faktura a výnosy buducich obdobi

v 12/2006 budeme vystavovat jednu fakturu na celkovu cenu podla zmluvy o dielo za stavebne prace. mozem rozuctovat fakturu - zaklad dane na 601 a cast na 384 - vynosy buducich obdobi, kedze cast prac sa bude vykonavat este aj buduci rok (vtedy budeme mat naklady) a potom by som zuctovala 384/601?? ide o to, ze buduci rok my uz fakturovat nic nemozme, lebo celkova faktura musi byt fakturovana v 12/2006. poradi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    anes
    v 12/2006 budeme vystavovat jednu fakturu na celkovu cenu podla zmluvy o dielo za stavebne prace. mozem rozuctovat fakturu - zaklad dane na 601 a cast na 384 - vynosy buducich obdobi, kedze cast prac sa bude vykonavat este aj buduci rok (vtedy budeme mat naklady) a potom by som zuctovala 384/601?? ide o to, ze buduci rok my uz fakturovat nic nemozme, lebo celkova faktura musi byt fakturovana v 12/2006. poradi niekto?
    Je to správny postup, výnosy roku 2007 časovo rozlíšiš cez 384, a potom v roku 2007 preúčtuješ do výnosov. Je to OK.

    anka z oravy je offline (nepripojený) anka z oravy

    človiečik anka z oravy
    Ešte sa opýtam aj ja. K tomu by sa nemala účtovať aj zákazková výroba??? anka

    faktura a výnosy buducich obdobi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.