Zavrieť

Porady

Manželka na materskej dovolenke

Poprosím o radu mám manželku na materskej dovolenke od 9.11.2006 predtím bola riadne zamestnaná , ako vyrátam výšku odpočitateľnej položky pre tento a bubúci rok. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    pipi1
    Poprosím o radu mám manželku na materskej dovolenke od 9.11.2006 predtím bola riadne zamestnaná , ako vyrátam výšku odpočitateľnej položky pre tento a bubúci rok. Ďakujem
    Na tento rok odpočitateľná položka bude závislá od toho koľko zarobila do 9.11. V roku 2007 na manželku si budeš môcť uplatniť celú výšku odpočitateľnej položky.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    pipi1
    Poprosím o radu mám manželku na materskej dovolenke od 9.11.2006 predtím bola riadne zamestnaná , ako vyrátam výšku odpočitateľnej položky pre tento a bubúci rok. Ďakujem
    Ak máš na mysli OP na manželku, tak takto: k potvrdeniu zo ZČ manželky za rok 2006 pripočítaš jej príjem z MD a ten rozdiel uplatníš ako OP. Za predpokladu, že bude jej príjem menší ako 90816.

    Manželka na materskej dovolenke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.