Zavrieť

Porady

HUMOROLA

ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Veselé príhody
Naposledy upravil ola : 12.01.05 at 07:20
Usporiadat
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Oli,je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Luba Luba

Luba je offline (nepripojený) Luba

Humorola je príma, keď sa iba číta. Viem si to absolútne živo predstaviť, tú hrôzu, brrrrrrrrr. A ten Tvoj to na záver pekne zaklincoval! Ha!
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

olááááááá, máš fantastický dar reči....je ráno a čaka ma ťažky,preťažky den...ked mi bude najhorsie, spomeniem si na tvoje recepty a pokusim sa prežiť....bo "žobrať" o odpustenie pokuty z dan.uradu bude tiez takô volačo, ako radsej byť eskimákom...
VDAKAAAAAA
0 0
lutik lutik

lutik je offline (nepripojený) lutik

Skutočne veľmi vzrušujúce čítanie na dnešné ráno....
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Ola si perfektná.........
Len jedno Ti chcem vysvetliť. Aj keď neperieš, nekúpeš sa, neumývaš, skrátka nepúšťaš vodu, môžeš susedov vytopiť. To sa podarilo mne. ˇKeď mi zazvonila suseda, pozerala som na ňu, ako Ty, či spadla z Marsu veď nič nerobím. Ale omyl pretekalo mi WC. Lenže moja suseda mi to oznámila slušne, jemnúčko a večera nezhorela.........
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Ola, daj sa na literárnu dráhu. Bez váhania budem tvoje knihy kupovať. Nech ťa tvoj svieži humor neopustí.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Oli teším sa že sa ti Humorola páči, už som bola rozbehnutá, že napíšem, ako sa môj pes zaradil ku porote v relácii SUPERSTAR, lenže môj osobný taxikár zavelil, že je na ceste a mám sa chystať - rozumej "okamžite sa začni obúvať, obliekať, vypni počítač a stepuj pri dverách, inak budem vrčať, čo si tu preboha celý deň robila, keď ešte teraz musíš pracovať.... veď to asi poznáte - takže zajtra. Krásny večer všetkým. Ideme na nákupy do hypersupernajmarketu (viem ja kam ma milovaný odvlečie? - inak je tiež taký technický káblovozástrčkovosúčiastkový typ) - dúfam že nedopadnem ako Ola - v tomto predvianočnom strese, kedy neviem či skôr zákazníkov, daňový úrad, či termíny zohľadňovať je to kľudne možné!
Zatiaľ sa všetci majte.
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

No, teda Ola, ja mať Tvoj talent, na účtovníctvo by som sa vybodla a nechala ho robiť Jožkovi Púčikovi. Som tu pomerne nová členka, ale Tvoje príspevky ma zaujali najviac
Gabri, čo sa dnes skydla, aj keď má tretry.(či aspoň bagandže)
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

tak teda pobavilo najviac-to ostatné ma poučilo najviac
0 0
r.galovic r.galovic

r.galovic je offline (nepripojený) r.galovic

Milá Ola, tvoj dar reči (písma) je obdivuhodný, určite si mala v škole zo slohových prác samé jednotky !!! A tie prirovnania ... "uhasiť vatru v hrnci" ... no proste kráááása . Nechcela by si každý deň ráno takto prispievať ??? Určite by to všetkým "poraďákom" spríjemnilo pracovnú dobu.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Konečne sa hlásim, doteraz sa mi updateoval počítač mrcha jedna šuchtavá. Ešte netuší čo ho čaká -naletela som ja na reklamy Slovak Telekomu, súc nepoučená mojimi doterajšími skúsenosťami s nimi - a objednala som si ten superrýchly internet. To bude fičať, žiadne také leňošenie!
Oli, len ty pekne píš ďalej - pri Porade je v "po Porade" humor nutný ako soľ. Keby jeden len tie katastrofy zákonné čítal, veď by to mohlo stopy na našom duševnom zdraví zanechať.
Ale nech toľko nekecám, tu je sľúbená rodinná story.

5.člen Poroty SUPERSTAR


V studený piatkový večer sme, celí nažhavení na hlboký kultúrny zážitok z ďalších výkonov Hviezdnej roty, zasadli so synom ku televízoru. Náš verný pes samozrejme spolu s nami. Svoje miesto má na koberčeku kúsok za televízorom. Pre objasnenie situácie musím trochu odbočiť a nášho psíka opísať. Je to 10-mesačné šteňa, kríženec nemeckého ovčiaka, ktorý neodolal vábeniu svojej šarmatnej susedy, rhodézskej ridgebackice.. Tento plod ich krátkodobej a neželanej lásky je veľkosťou a výzorom celá mama, objemom svalovej hmoty po tatovi a keď sa k vám natešený blíži, dá sa jeho pohyb najvýstižnejšie opísať: ...ratuj sa kto môžeš, torpédo za tebou, ...pozor kontajner v pohybe a pod. Keď sa mi dôverne oprie prednými labkami o plecia, nosy máme vis a vis, a to nie som žiaden drobček (180 cm)! Viete si predstaviť tváre ľudí a iných psíčkarov, ktorým sa dostane tej cti, že im náš havinko prejaví svoju nefalšovanú radosť zo stretnutia s nimi. Na moje ukľudňujúce výkriky „nebojte sa, to je len šteniatko“ si tí miernejší len klopkajú po čele, agresívnejší jedinci vytáčajú na mobile čísla liečebne v Pezinku či políciu... Proste radosť venčiť.

Napriek svojim rozmerom je to pubertiak celkom rozumný, mnohé veci mu môžu byť ukradnuté, šteká len vo veľmi vážnych prípadoch – napríklad pri bitke s mačkou o kus (jej) žvanca, Z tejto jeho povahovej črty sme odvodili aj jeho meno – volá sa Salám, celým menom Salámpárky.

Toľko o psíkovi, vráťme sa však k onomu piatkovému večeru.

Sedíme teda so synom pred (pes za) televízorom, sledujeme výkony nádejných popstar nášho svetlého zajtrajška a bavíme sa na nemilosrdných výrokoch poroty. Na scénu vstúpi dievčinka, niečo medzi Kristínou Agilerovou, playmate z júnového Playboya a Viktorkou z Babičky a sebavedome, z plných síl, čo mladé pľúca dajú spustí svoj .... spev (nech mi spev odpustí)? Náš dovtedy hlasno chrápajúci pes sa splašeno preberá. Pozorne načúva, odkiaľ tie zúfalé výkriky plynú. Ako zdroj nebezpečia presne identifikuje tú blikajúcu bedňu. Zvuky neustávajú, naberajú na intenzite. Pes sa dokonca postaví (to už je čo povedať, v takomto oddychovom stave už i k jeho nosu náhodou zablúdivšie kusy potravy konzumuje poležiačky!), prichádza k televízoru. Načúva najprv zozadu bedne. Zvuky pokračujú. Pes natiahne krk až vidí dianie na obrazovke. Jeho zdesený výraz by Lenka Slaná len ťažko napodobnila. Úprimný, nefalšovaný, žiadne zaplatené emócie. Budúca popstár stupňuje výkon a pes pochopi, že svojim impozantným zjavom toto nebezpečie nezaženie. Zapracuje vekom zakódovaný pud sebazáchovy a tempom svojho úniku z ohrozenej zóny náš Salám láme rekordy letnej olympiády. Pri panickom cvale prevrhne stoličku, stojan s husto navešaným čerstvo opraným prádlom a vysype kartón s nazbieraným separovaným papierovým odpadom za 3 týždne. Hnevať sme sa na neho od hurónskeho rehotu nevládali. A keby sme boli mali kameru a túto scénku nasnímali, verím že v ďalšom dieli SUPERSTAR by bola porota 5-členná.

Prajem pekný víkend a veľa humoru pri vianočnom upratovaní.
1 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
To Ola: Býva v rodinnom dome na Devíne - až budeš mať cestu za kultúrnohistorickými pamätihodnosťami, daj vedieť, môžte sa staviť presvedčiť sa na vlastné oči, že som neklamala. Prípadne sa môžem pokúsiť pripojiť jeho aktuálne foto - už mám superrýchly internet - nechcite vedieť, ako ma pripájali! O pripojení firmy na superrýchly DSL internet pripravujem novú story (na výstrahu všetkým optimistom, ktorí naletia na reklamu Slovak Telecomu). Tá foto by mala byť v prílohe - je to môj prvý pokus, ak tam bude nejaká blbosť, sory. Krásny víkend
Naposledy upravil luebchenko : 17.12.04 at 18:45
SalamPorada.jpg  
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Preboha, čo som to tam urobila? Aj ja chcem mať také malé obrázky! Kde je chyba, čo robiť Pomóóóc.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ľubi...nič...to len Richard zariadil..aby sa obrázky..otvárali hneď...
a ináč darmo..raz je ten tvoj "salám" veľký..tak neviem, ako ho chceš strčiť na malý obrázok...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Ľubka, sa nehnevaj, ale celé si to tu "dodrbala"!
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Veď ja by som to aj oddr..la, ak smiem a ak mi poviete ako. Veď tu jačím že pomóóóc. Skúsim hlasnejšie :POMÓÓÓC
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
luebchenko
Veď ja by som to aj oddr..la, ak smiem a ak mi poviete ako. Veď tu jačím že pomóóóc. Skúsim hlasnejšie :POMÓÓÓC
Ľubi...skús ten obrázok spakovať!! ..a tak ho prilepiť....bude to jednoduchšie
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Dievčence, nasmiala som sa do sýtosti, ste SUPER
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Ľubi: ale je takýýýý krááááásny
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
:p je prekrasny, moje detiska vykrikuju, ze aj oni chcu takeho,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať