Zavrieť

Porady

škola

Prosím nemôže mi niekto pomôcť ohľadom seminárky, ktorú potrebujem na Finacie a menu ( z nejakej komerčnej banky alebo poisťovne ). Nič nestíham a čas sa kráti

Dík
Marta
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ascon
    Prosím nemôže mi niekto pomôcť ohľadom seminárky, ktorú potrebujem na Finacie a menu ( z nejakej komerčnej banky alebo poisťovne ). Nič nestíham a čas sa kráti

    Dík
    Marta
    Toto je veľmi všeboene formulovaná žiadosť o pomoc. Ak chceš, aby sa TI niekto ozval, budeš to musieť trochu konkretizovať - z akej oblasti alebo na akú tému. Dúfam, že nečakáš, že Ti to niekto napíše .

    Ascon je offline (nepripojený) Ascon

    Ascon
    Bola nám zadaná téma Komerčná banka a druhá téma Komerčná poisťovňa. Je jedno akú banku alebo poisťovňu si vyberieme a máme to opísať aspoň na 10 strán všeobecne. Viacej sa mi to nedá konkretizovať.

    M.

    Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

    Lucia7
    Ja Ti skúsim tak trošku poradiť - na internete si prejdi všetky komerčné banky, každá tam má o sebe niečo napísané a každá ponúka nejaké služby, ktoré môžeš pekne rozpísať - čo konkrétne ponúkajú, aké sú úrokové sadzby, prípadne výhody aj nevýhody.
    Alebo skús zbehnúť už do vybranej banky a zobrať si odtiaľ všetky možné informačné letáky, dať ich trošku dokopy a máš 10 strán.

    Možno sa mi to dosť ľahko hovorí, ale tiež chodím do školy a dostávame všelijaké témy a skoro vždy ich dokážem "zbúchať" pomocou internetu.

    Ešte možno na úvod by sa dal uviesť vo všeobecnosti bankový systém na Slovensku a potom prejsť už ku konkrétnej banke.

    A toto všetko sa dá aplikovať i na poiťovňu - a to by možno bolo ešte lepšie, lebo každá poisťovňa ponúka nenormálne množstvo produktov.

    Tak veľa šťastia.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ascon
    Bola nám zadaná téma Komerčná banka a druhá téma Komerčná poisťovňa. Je jedno akú banku alebo poisťovňu si vyberieme a máme to opísať aspoň na 10 strán všeobecne. Viacej sa mi to nedá konkretizovať.

    M.
    Dobre, a čo s tým potrebuješ pomôcť? Potrebuješ recenziu alebo konzultáciu? Môžem Ti pomôcť s oboma témami - poradiť, čo tam napísať, skontrolovať, či je to správne a pod. Ktorú by si si vybral?

    Ak sa nevieš rozhodnúť, skús navštíviť stránku NBS.sk, kde nájdeš veľa užitočných informácií o bankovom sektore ako aj správu o stavy o stave poisťovníctva. Pozri si najprv podklady a potom sa rozhodni pre jedno alebo druhé.
    Naposledy upravil Chobot : 12.12.06 at 14:06

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.