Zavrieť

Porady

Náklady

chcela by som sa nieco opytat niektoré uctovnicky ktoré robia JU vystavuju VPP na osob.spotrebu pre zivnostnika ktorý nema zmluvu ako zamestnanec a tak nema ani plat
VPP vystavi niekolko 12 kusov a potom si to zivnostnik doklada kupnymi zluvami aby si vytvoril naklady aby nemal velký zisk

da sa to urobit aj PU ked si to ziada konatel alebo mi pomozte ako sa da podobne znizit zisk

pomozte prosim Dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

stanka613 je offline (nepripojený) stanka613

stanka613
to mi nikto nevie poradit ako si znizit zisk KZ si robia aj za majetok ktorý sme kupili na cierno

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
stanka613
to mi nikto nevie poradit ako si znizit zisk KZ si robia aj za majetok ktorý sme kupili na cierno
Je to čiernota, nezákonná činnosť.

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
stanka613
to mi nikto nevie poradit ako si znizit zisk KZ si robia aj za majetok ktorý sme kupili na cierno
....tak to ti ani nik asi neporadí, éra KZ je myslím dávno za nami - nad výsledkom hospodárenia musí konateľ uvažovať skôr ako v decembri a tvoriť si náklady, ktoré sú prípustné .
môj názor

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Braňo
osobnou spotrebou v jednoduchom účtovníctve neznížiš daňový základ

Marína je offline (nepripojený) Marína

Marína
stanka613
chcela by som sa nieco opytat niektoré uctovnicky ktoré robia JU vystavuju VPP na osob.spotrebu pre zivnostnika ktorý nema zmluvu ako zamestnanec a tak nema ani plat
VPP vystavi niekolko 12 kusov a potom si to zivnostnik doklada kupnymi zluvami aby si vytvoril naklady aby nemal velký zisk

da sa to urobit aj PU ked si to ziada konatel alebo mi pomozte ako sa da podobne znizit zisk


pomozte prosim Dakujem
Jozef Mihál
…………….

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
…………..
Citovaný bod 14 Etikety Porady.
Monika Kováčová
stanka613
VPP vystavi niekolko 12 kusov a potom si to zivnostnik doklada kupnymi zluvami aby si vytvoril naklady aby nemal velký zisk

Môžem ťa stanka613 poprosiť, uprav si svoj príspevok - vymaž túto vetu, aj ja to potom vymažem, pretože sa mi otvára nožík vo vrecku...
Takéto príspevky sem nepatria!

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
Osobná spotreba v JÚ nie je odpočítateľný náklad. V podvojnom si konateľ môže nárokovať cestovné náhrady v zmysle vyhlášky /paušálne náhrady/ Tým sa dá dobre znížiť zisk. Viera

dracica je offline (nepripojený) dracica

dracica
stanka613
to mi nikto nevie poradit ako si znizit zisk KZ si robia aj za majetok ktorý sme kupili na cierno
A prečo neuvažuješ nad nejakou legálnou cestou??? Oplatí sa ti to ??? Ja by som asi nespávala na tvojom mieste kľudne...

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

STRELEC
stanka613
to mi nikto nevie poradit ako si znizit zisk KZ si robia aj za majetok ktorý sme kupili na cierno
Možno sa nájdu aj takí, ktorých to momentálne nenapadne. Rozhodne ostatní o.i. ctia etiketu Porady.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.