Zavrieť

Porady

Detsky butik

Dobry den,prezerala som si tuto stranku uz viac krat a je to prave to,co hladam.Pracujem v zahranici,ale po prichode domov na SK chcem zacat podnikat,peniaze mam hotovosti,takze ziadne pozicky atd nie su potrebne.Chcem sa len poradit,co a ako,kde mam zacat najskor a ako pokracovat.Tuzim si orvorit obchod s detskym oblecenim,hracky,knizky atd vsetko v jednom.Mam k tomu obrovsky vztah,som pracovita,vytrvala mam zmysel pre krasu a pre modu a viem,ze zakaznici sa budu ku mne radi vracat,lebo moj obchod si predstavujem asi tak,ako som nikde na Sk este nevidela.Tiez si chcem spravit uctovnicky kurz.Otazka je,je mozne predavat veci zakupene v zahranici a ceny pohybovat???Ak ma niekto skusenosti s niecim podobnym a moze mi o tom poskytnut viac informacii,prosim,velmi mi to pomoze.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    fiha, tak to si trufaš, ale je dobre že ťa to baví a že myslís na detičky. tak ja by som odporučala sa zamestnať na 2-3mesiace na dohodu niekde v podobnom obchode /ak nemáš vôbec skusenosti ako prebieha celý obchod - nákup-predaj/ a na základe získaných začiatočných vedomosti by som do toho šla. ak si veriš viac, tak to skus. veci si môžeš kupovať aj v zahraničí, budeš musieť to hlásiť na danovom urade /nakoľko už nie sú hranice - čo robila colnica niekedy teraz je to výlučne na podnikateľovi/ a neviem čo myslíš tým, či môžeš ceny pohybovať? či si môžeš dať nejaku prirážku na tovar? samozrejme áno, tzv. marža sa dáva na každý zakupený tovar /kupený doma či v zahraničí/ z čoho by žili obchody?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.